Latest bets

Show all

Bayern - Lietkabelis

Obradovic 0 10/18 18:45 after 18 hours
Bayern (Bayern -6,5 HT) @1.850 6/10
Čia yra du minusai. Bet365 ir Tonybe laiko žemiausia linija ant minusinės šitos, kas yra blogai, nes reiškia tikisi priešingo rezultato, o both mėgsta sudėti/palaikyti linijas, kurias mažai kur gausi. Ir kitas - Peru H2H, both varžybas laimėjo Bayern, nors Lietkabelis labai gražiai atstovėjo debiutiniam Eurocup sezone, kas suteikia klaustukų šiam statymui.
Vis dėlto aš čia prie nuomonės, kad Lietkabelis daug varžybų žaidė namie, varžovai sukrito palankūs, iš skambių vardų įveikta tik Hapoel (baisiai neformoj), Rytas (nėra net ka kalbėt tuo metu kokie jie buvo) ir tai čia gali Lietkabeliui pakišti koja, visi žinom kaip argumentas čempionatuose "neturėjo rimtų varžovų grupės varžybose" veikia.
Bayern turi namų pranašumą su karšta fanų baze, fantastišką sudėtį, pamoką prieš Wurzburgą ir trenerį kuris labai gerbia Lithuania krepšinį, o anksčiau kalbėdamas apie jį minėdavo brolių Lavrinovičių indėlį, kuriuos ir dabar išskyre interviu kartu su Jasaičiu ir Peineriu, nelabai įsivaizduoju čia kažkokio nuvertinimo, nes daug labiau galėtu nuvertinti kitą grupės komandą, o ne Lietkabelį.
Čia matau du scenarijus: 1.) Lietkabelis nustebina ir kapojasi su Bayernu bei laimi/lygiai sužaidžia HT, o paskui pralaimi -7 ir under 2.) Bayern pabėga undersiai 10+ ir poto sprendžia formalumus (todėl forą ir aukštesnę galima paimt), panašiai kaip Tenerife gavusi formoje esanti Ludwisburgą šiandien.
Read less
Read more

Unics Kazan - Paris-Levallois

Obradovic 0 10/18 15:45 after 15 hours
Paris-Levallois (Paris +10,5) @2.290 2/10
Čia toks dviprasmiškas.
Unics krepšinio prekinis ženklas man apskritai nepatikimas. Jie visuomet sezoną pradėdavo atrodo galinga sudėtim, čia visi apie juos kalbėdavo kaip apie itin potencialią sudėtį užkariauti Europą. Patys puikiai pamenat 14/15 sezoną, kai kalėt prognozes ir turbūt dar dabar pamenat kas iš to jum gavosi. 15/16 metų Kazanės totorių šokis buvo dar fantastiškesnis,kai Stelmet juos iššlavė iš Top16. Šiemet nors ir padaryta didelė pažanga atsikračius Langfordo, bet aš išlieku labai kritiškas šios teams atžvilgiu, kuri manęs dar neįtikino ir pastaruosius rezultatus vertinčiau kaip overperforminimą, galbūt daug prisideda ir Deja vu jausmas, bei daugybė Unicso fail'ų, kurie nešė nuostolius, pelną ir labiausiai nepasitikėjimo šia team patirtį.
Paryžiaus team turinti senų ir jaunų žaidėjų derinį turi visas Peru periodi žaidimo kreivę, juolab kai Peru užėmę 6 vietą LNB šiemet ant popieriaus atrodo ne ką silpniau. Šiandien mano stipriausias statymas buvo Nymburg, viena priežasčių (buvo ir over) jų tritaškių underperforminimas ir kai pagaliau sumetė kiek reikia - score dėsningas. Šiai dienai Paris tritaškius meta 12,5%, o tokie snaiperiai kaip Prepelic - 6/40; Nwaelele (karjeros 40%+) - 0/14. Jeigu būtų Paryžius iki šiol metęs nors 25proc tritaškius, kas vis dar būtų blogai, statistiškai žvelgiant - būtų be pralaimėjimų.
Manau, kad patyrę underdogai įvertinę priešininką gali pasikapoti čia.
Pliusinė maksimali, nes arba pjausiu baisiai per šoną, arba galim išvysti kažką nuostabaus iš dogo, kuriam pre-match siūlo net 8.50 (viso 4u)
Read less
Read more

Bilbao - Limoges

Obradovic 0 10/18 18:30 after 18 hours
Limoges @3.300 3/10
3.54 Topsporte ir jaučiu kituose local bukuose gausit over nei bet365
Nepatinka man Limoges team ir neimčiau aš čia to statymo, jeigu sekančios Bilbao varžybos nebūtų su Tenerife, kur namams siūlo tik 1.30 koef. Turiu omeny, kad jeigu čia kažkada pasipelnysim tai nebent dabar, o pelnytis yra ko.
Draugiškose Bilbao žaidė labai prastai, sezoną pradėjo -16 prieš Fueldobrada, kur vienu metu ir -24 buvo; tada sekė -7 prieš vis dar man klaustukų periodantį Realą ir tuomet iškrito trys Peru prieš lavonus: Real Betis - antra tragiškiausia lygos team po Burgos, gal sezono eigoj įsivažiuos ir dar pagerins žaidimą, bet faktas, kad jie prieš sezono startą pilnos sudėties turėjo tik 5 treniruotes aiškiai davė suprast koks bus jų sezono startas. Lithuania Rytas - be komentarų ir šiaip jau both žaidė antikrepšinį. Zaragoza, kas keisčiausia jie visą mačą vedė ir ketvirtam +10 turėjo.
Read less
Read more

CSKA Moscow - Basel

Ghost! 0 10/18 18:45 after 18 hours
Over (cARDS 4.0) @1.850 7/10
Varzybom teisejaus Olandas Bjorn Kuipers, Olandu as asmeniskai nekenciu kadangi jie yra skystakiausiai kurie bijo stabdyti aistras kortelem, bet cia tokia diena kad kitose varzybose tesiejai dar blogesni...... Cia vieninteles Treciadienio varzybos kurios turi kazkokia tai reiksmia ir tiksla... Olandas tures vaikytis paskui komanas kurios kovos del antros vietos grupeje. Pirmi grupeje liks Manchester United, del antros kovos sitos 2 teams ir gal Benfica (Jei sutvarkys savo forma). Basle labai grubi team, zinant ka jie gali namie cia ju tikslas bus zaisti ant lygiu/nepralaimeti, CSKA aisku kovos tik del Peru. Labai prasta Treciadienio pasiula priverte imti sita stafke, dar gerai kad siulo 4.0 nes 4.5 tikrai nebuciau emes...
Read less
Read more

Anderlecht - Paris SG

Ghost! 0 10/18 18:45 after 18 hours
Paris SG (Over 3.0) @1.952 8/10
Na cia manau akivaizdu. PSG yra visa galva geresne team ir i sitas varzybas atvaziuoja visiskai sveika. PSG savaitgali buvo be Cavani kuris issigyde trauma, be jo puolimas atrode vidutinis, taip pat kaip jis atrode kol team buvo be Neymar todel kai sita trijule Mbappe, Neymar ir Cavani zaidzia kartu team buna praktiskai nesustabdoma. Anderlecht lygos outsaideris is kuriu sitoje grupeje niekas nieko ir nesitikejo. Manau i namu vartus kris undersiai 3 bankes.
Read less
Read more

Forum

View all

Top of the Month

Bookmakers