• No: 50.0%
  • No Opinions: 16.7%
  • Voted: 6

Pick: Dynamo Kyiv ((0.0)) @100 7/10 -7.00

Atsakomosios Europos lygos varžybos. Pirmas susitikimas baigėsi taikiai 1-1. Šeimininkai tada turėjo daug progų iškovoti pergalę, realiausias antrame kėlinyje nerealizuotas 11m. baudinys.Ukrainiečių klubui minusas, kad pas juos vis dar žiemos pertrauka ir čempionatas tęsis kovo pradžioje. Tad didelės praktikos neturi, tik nebent draugiškuose susitikimuose. „Bordeaux“ šiandien turės didžiulių nuostolių, nežais du centriniai gynėjai Mariano ir Henrique, taip pat nežinia ar galės padėti Planus ir Sane. Klubą per žiemos transferų langą paliko rezultatyviausias puolėjas Gouffran\'as, kuris persikėlė į „Newcastle“. Kijevo ekipoje netekčių nėra, visi sveiki. Komanda išvis stipri pagal sudėtį, tokie žaidėjai Krancjar, Veloso, Taiwo, Yarmolenko, Haruna, daug ką pasako. Tik jiems kažko vis tik trūksta, kad iškovotų pergalę, tikiuosi šiandien to nepritrūks ir ukrainiečiai žengs į kitą etapą.