• Yes: 14.3%
  • No Opinions: 85.7%
  • Voted: 7

Pick: Under (5.5) @-125 6/10 -6.00

Čikagos klubas turėjo nuostabų praėjusio sezono startą. Tuo tarpu jų varžovai vieną prasčiausių iš pirmų 11 rungtynių, pralaimėtos 9. Tačiau dabar prasideda naujas sezonas ir viskas prasidės iš naujo. Abi ekipos per pertrauką per daug nepasikeitė, \"Capitals\" galėjo pasikviesti laisvą agentą tapusį vieną rezultatyviausių žaidėjų praėjusį sezoną Mike Ribeiro, tačiau deja nepavyko prisivilioti. Prieš-sezoninėse abi ekipos žaidė du kartus abu po pratęsimų laimėjo Čikaga (5-4 ir 4-3), pagal logiką turėtų eiti overis, tačiau dabar prasideda svarbios rungtynės, negalima atsipalaiduoti nei minutės. Praėjusį sezoną Čikaga praleido mažiausiai įvarčių tarp visų NHL komandų, taip pat sostinės komandos žaidimas labiau orentuojasi į gynybą. Tad čia tikiuos tik under, Sėkmės.