• No: 5.3%
  • No Opinions: 21.1%
  • Voted: 19

Pick: Lietuva U-20 ((-1.5)) @100 7/10 +7.00

Taigi šiandien einam toliau su lietuviais. Komanda atvyko į čempionatą medalių, o norint tai padaryti būtina įveikti tokius varžovus, kaip šiandien. Kroatai čia nieko nerodo, pralaimėta rumunams 1-3 ir olandams 3-7. Tuo tarpu lietuviai sukovojo su vengrais, tik deja, paskutinį kėlinį sužaidė labai prastai. Ir nugalėjo estus. Stėbėjau varžybas kroatų prieš olandus. Tai mulai tie kroatai ir stabdo dažnai atakas jėgas, bet vis kas eina link to, kad dažniausiai susirenka baudos minutes ir ginasi mažumoje. Šiaip jokio žaidimo nemačiau, nieko gero nesukuria, tris įvarčius sumušė olandams tik dėl to, kad pas pastaruosius varatarius lėvas. Tad šiandien tikimės savų pergalės ir tęsiant kelią dėl medalių.