• No: 9.1%
  • No Opinions: 45.5%
  • Voted: 11

Pick: Baltarusija U-20 @-111 8/10 -8.00

Pagrindinė kova dėl patekimo į aukštesnį divizioną vyks tarp baltarusų ir latvių. Tad abi komandos dabar žengia be pralaimėjimų i taip manau žengs toliau. Taip danų rinktinė stipri, bet ar pasipriešins, kažkuriai iš tų - abejoju. Pirmose varžybose danai vargo su autrais, bet laimėjo 3-1. Antrose įveikė autsaiderius lenkus 4-2. Tuo tarpu baltarusiai sutriuškino slovėnus 7-3 ir įveikė austrus 4-1. Išvis keista, kaip baltarusiai sugebėjo tik tiek laimėti, kai smūgių statistika prieš austrus buvo 43-6. Pirmam kėlinį austrai neatliko nei vieno smūgio per kėlinį.! Tai žinoma ne tik dėl austrų puolėjų kreivų smūgių, bet ir geros varžovų gynybos. Išvis baltarusiai labiau atakuojanti komanda, mėgsta greitą ledo ritulį, aišku danai taip pat žaidžia ne pasyvų, bet šiandien matau tik kaimynų pergalę. Sėkmės.