• No: 16.0%
  • No Opinions: 40.0%
  • Voted: 25

Pick: Salzburg (2f-1.5) @2.160 8/10 +9.28

Grodigas bendrai po pertraukos atrodo tragiškai , vos 2 winai per 9 varžybas, ir per visus galus tragiškas žaidimas, nuo Salzburg pasigauta net 6-0, po to paskutiniai 2 L namie 0-6 nuo Sturm bei 0-4 nuo Admira, aišku tai kažkiek sietina ir su traumom, kurios persekioja bene visą sezoną komandą, bet nėra to noro žaisti ir kažką daryti. Svečiai paskutinės 2 varžybos 0 įvarčių tragedija tokiai komandai, netgi kai čempiono titulas užsitikrintas, gerai prieš Austria buvo apžaisti taktine prasme, bet prieš Wacker kamuolio kontrolė 72-28, smūgiai įvartus 28-10, ir nepramušti vartininko per 28 smūgius kažkas negerai, todėl aiškiai norės pramušti, ir mušti daug, ką salzburg šiame sezone ir daro, todėl manau kaip1 varžybose po pertraukos, taip ir čia Grodig tik bus patrankų mėsa.