• No: 20.0%
  • No Opinions: 33.3%
  • Voted: 30

Pick: Russia (1f-3.5) @-116 8/10 +6.88

Nu vakar teko matyti kazahų varžybas su latviukais, ta nu nepasisekė kazahams. Ant galo ir keli teisėjų sprendimai ne į tą pusę, tragiškas PP iošnaudojimas , ir labai ja udidelės klaidos gynyboje bei nu tikrai ne stebūklingas vartninko žaidimas turbūt smigina komandą žemyn, nes nemanau, kad šveicarai tiek ilgai grybaus. Šiap neblogai bent vakar komanda atrodė ant feicofų, kuriuos laimėjo užtikrintai, be to puikiai sekėsi kontrotakuoti, kas leido laikytis 1 kėlinyje. Bnedrai paėmus tikrai vakar geros varžybos iš jų pusės 1 kėlinyje latviukai nieko nepadarė, tik va 2 kėlinio 10 min kai vienu moment buvo latvių smūgiai 10-1 buvo ryškesnė kaimynų persvara, o daugiau tiek pagal smūgius, tiek pagal daugelė kompnentų kazahai atrodė ne blogiau nei latviai, bet..... Dabar išeikvota daug jėgų vakar, jau matėsi ant galo žaidėjai vos alsuoja, patys supranta, kad prieš rusus kažko su tokia kiaura gynyba pastatyti neišeis, ir reikia kauptis kovai su šveicarai, jei j dar ką lems. Rusai surinko sakyčiau ne ką blogesnę komandą nei su NHL žvaigždėm, konkurencinga , tiesa turi 2 nuostolius gynybos bei puolimo srityje, bet puolime ovečkinas varo per kelis penketus, gynyboje irgi bus kas pasigintų, ypač kai tek pagal smūgius tiek pagal žaidimą rusai turėtų dominuoti, svarbu nepraleisti kazahų kontrotakų, kurios tikrai pavojingos. Gera žinia, kad komanda sulauks malkino, poilsio diena, ir manau laukia užtikrinta galima sakyti namų komandos pergalė.