Added 2015/02/28 10:49 | 0 thanks
  • Yes: 100.0%
  • Voted: 4

Pick: Over (2.5) @124 6/10 -6.00

Taigi po žiemos pertraukos po truputį įsivažiuoja Čekijos stipriausioji lyga. Šį vakarą 9-toje vietoje sėdintys „Ostrava“ futbolininkai priima sostinės ekipą „Prague“. Abi po pertraukos pasirodymus pradėjo skirtingai Prahos ekipa namie rezultatu 4-1 sutriuškino „Pribram“, tuo tarpu „Ostrava“ išvykoje turėjo pripažinti „Teplice“ futbolininkų pranašumą. Prahos „Sparta“ vienu tašku nusileidžia lygos lyderiams „Plzen“ futbolininkais, kadangi klubas baigė pasirodymus Europoje dar žiemos pradžioje, tad dabar koncentruojamasi į nacionalines pirmenybes. Komanda žaidė labai daug draugiškų rungtynių, dauguma baigėsi pergalėmis, ekipa daug atakuoja ir muša atitinkamai daug įvarčių ir beveik nepraleidžia lygoje - sostinės ekipa pagal įmuštus 3-ti pagal praleistus 1-mi. Tuo tarpu dvikovos šeimininkai stiprūs vidutiniokai, tačiau komandai kažko trūksta, kadangi ekipoje yra gerų žaidėjų, tačiau gynyba kiaura, o puolimas labai skurdus - trūksta užbaigimo. Imu over šioje dvikovoje labiau dėl svečių, kadangi manau jie šiandien vien patys gali susudyti 3 įvarčius, o jei dar „Ostrava“ ekipai pavyks įmušti, tai išvis svečiais turėtų lipti ant varžovų ir mušti daugiau.