Added 2016/02/07 09:01 | 0 thanks
  • No Opinions: 100.0%
  • Voted: 4

Pick: Hamburger SV (0.0) @-112 8/10 8.00

12-toje vietoje žengiantis „Hamburger SV“ klubas priima 10-tus „Koln“ futbolininkus. Ir čia einu su namų pergale. Pirmiausia pradėsių nuo komandų netekčių, namams negalės padėti entro saugas Albin Ekdal'as, kuris gydosi traumą, taip pat dar klaustukas dėl neseniai atsigavusio gynėjo E. Spahic'ius pasirodymo, ar gynėjas pradės starte, ar ant suolo spręs jau treneris. Pas svečius dėl kortelių nežais centro saugas M. Lehmann'as.
Komanda labai užsivedusi ir žaidimas po žiemos atrodo gražesnis kokybiškesnis, žinoma pralaimėjo abi dvikovas lygoje po pertraukos, bet ar galima kaltinti, kai pralaimėta Miuncheno „Bayern“ ir dar sukovota garbingai (rezultatas 1-2). „Koln“ po pertraukos pralaimėjo „Stuttgart“ ir vos išnešė sveiką kailį rungtynėse su "vilkais". Pirmame rate šventė pergalę „Koln“ rezultatu 2-1. Tad dabar HSV laikas laimėti, tuo labiau kai komanda užsivedus pagaliau iškovoti pergalę namų arenoje, kadangi paskutiniai 5 susitikimai (2 iš jų draugiški) baigėsi pralaimėjimais.