• Yes: 70.0%
  • No Opinions: 30.0%
  • Voted: 10

Pick: Hapoel M. Jerusalem (-10) @104 10/10 +10.40

Hapoelis yra labai stipri namų team.Vietinėj lygoj jų namų W/L yra 11/2,o Čempionų lygoj(įskaitant PO)- 8/1.Iš šių 22 varžybų net 16 Hapoelis laimėjo dviženkliu skirtumu,o dauguma varžovų buvo stipresni šiandieninius.team jau iškrito iš Čempionų lygos,tad dabar visas dėmesys skiriamas vietinei lygai bei jokių pasitaupymų neturėtų būti.
Nes Ziona laimėjo 4 iš paskutinių 5 varžybų,tačiau pažvelgus į tas Peru arčiau:3 rugntynes jie laimėjo būdami favoritais prieš dugnines teams,bei kartą netikėtai nugalėjo Holono ekipą,tačiau ten sužaidė sezono varžybas sumetę 14/23 3PT.Taigi,nieko netikėto šioj Peru serijoj nėra.Ji turėtų net išeiti į naudą,nes Hapoelis nenuvertins varžovų.
Pirmuose 2 tarpusavio susitikimuose Hapoelis problemų neturėjo: +16 išvykoj bei +8 namie(po 3 periodbuvo +17).