2019/01/25 22:04 Κάτω (135) @-111 7/10

France moterų čempionatas.
Landerneau po naujųjų nors ir patyrė du pralaimėjimus, bei iškovojo vieną Peru, bet pradėjo rodyti geresnę gynybą, bent jau taip kalba treneris. Pirmose sezono rungtynėse Landes pralaimėta 84-68, o antrame rate, namuose, nusileisti tik 53-54, prieš Tarbes pralaimėta, irgi, ne itin rezultatyiai 67-63.
Bourges po naujųjų krito į šiokią tokią duobę. Jeigu prieš naujuosius buvo aukščiausiame savo pike ir mesdavo 90-100 points Landes, Nantes, Mondeville, apie 70-80 points Lille ir Hainaut, tai po naujų triuškinamai pralaimėjo Lattes, po pratęsimo Carolo, bei Lyon nėkart nepermetusios 65 points (išskyrus prieš Carolo, bet ten buvo pratęsimas). Taip, varžovės labai stiprios, bet pralaimėjimai namuose Lattes ir Lyon buvo labai svarbūs. Tai rodo ne pačią bettersią formą, nors Eurolygoje ir iškovotos dvi Peru.
Pirmoji šių komandų akistata baigėsi Bourges Peru 79-62, tačiau tada vien per antrą periodnį teams sumetė 47 points dėl ko duota 136,5 points linija ir buvo Peru.