Philadelphia 76ers v Phoenix Suns

01/28 00:00
Προστέθηκε 2014/07/19 00:45 | 0 ευχαριστούμε

Προγνωστικό: bet title Suns -5,5 (Final with Handicap) @-111 1/10 +0.90

Αρχή με την αναμέτρηση των 76ερς με τους Σανς, στη Φιλαδέλφια. Μπορεί να προσπάθησαν όσο μπορούσαν κόντρα στους Θάντερ, οι 76ερς, αλλά τελικά ηττήθηκαν με το τιμητικό 91-103. Αρκετό ταλέντο για την ομάδα της Φιλαδέλφια, όμως πλέον είναι φανερή η απουσία ενός ποιοτικού παίχτη που μπορεί να κάνει τη διαφορά. Οι Σανς από την άλλη, αν και βρέθηκαν στο -18 στο ημίχρονο, χθες μέσα στο Κλίβελαντ, χάρη σε ένα επιμέρους 20-4 στην τρίτη περίοδο επέστρεψαν στο ματς και τελικά πήραν το ροζ φύλλο αγώνα με 90-99. Ο ενθουσιασμός που είχαν οι 76ερς στην αρχή της σαιζόν έχει δώσει τη θέση τους στις μέτριες εμφανίσεις. Από την άλλη οι Σανς δείχνουν ότι, παρά την απουσία του Μπλέντσο, θα παλέψουν μέχρι τέλους για την είσοδο στα πλέι οφ της Δύσης. Στο 1,90 η νίκη των Σάνς με -5,5 χάντικαπ, ενώ αξία έχει και το 1,95 για το άντερ 103,5 συνολικοί πόντοι για τους 76ερς, που έχει επιβεβαιωθεί 8/10 τελευταία παιχνίδια τους.