Miami Heat v Washington Wizzards

03/11 00:00 Westbook -1.00
2014/08/05 13:20 bet title Over 204.5 (Over/Under Total Points) @-111 1/10

Στο Μαιάμι οι Χιτ ψάχνουν τη νίκη, ύστερα από 3 ατυχή αποτελέσματα εκτός έδρας, κόντρα στους φορμαρισμένους Γουίζαρντς. Αυτή τη φορά δεν κυνηγούσαν το ματς όπως στο Χιούστον και στο Σαν Αντόνιο. Και όμως, ένα μπλακ άουτ στα τελεύταια λεπτά έδωσε τη δυνατότητα στους Μπουλς να στείλουν το ματς στην παράταση. Εκεί οι πρωταθλητές «δεν εμφανίστηκαν» ποτέ με αποτέλεσμα να ηττηθούν με 77-85. Οι Γουίζαρντς από την άλλη, πέτυχαν την 8η νίκη τους στα τελευταία 9 ματς, περνώντας εύκολα από το Μιλγουόκι με 107-114. Έχουν βρει τρομερό ρυθμό στην επίθεση, αφου σκοράρουν εσχάτως 110,7π. Μ.Ο. Το χάντικαπ των 6,5 πόντων το θεωρώ πονηρό, αλλά οι πρωταθλητές θα ψάξουν απόψε μια πειστική εμφάνιση.Κρατάω το όβερ 204,5 στο 1,90, ενώ αξίζει και το όβερ 105,5 συνολικοί πόντοι Χιτ στο 1,80. Αν όχι στο -6,5, αλλά στο -3,5 αξίζει η νίκη των Χιτ στο 1,66.