Chesterfield v Scunthorpe United

01/13 19:45 TheGeneral +1.24
2015/01/13 17:41 bet title Scunthorpe 0.5 (Asian Handicap) @124 1/10

Τσέστερφλιντ - Σκάνθορπ Γιουνάιτεντ. Δεύτερο επαναληπτικός μετά το 2-2 που έφεραν οι 2 ομάδες στο πρώτο παιχνίδι. Αμφότερες δείχνουν σε εκπληκτική κατάσταση με την γηπεδούχο να μετράει ​6 ματς αήττητη (4-2-0) και την φιλοξενούμενη να είναι σε ακόμα καλύτερη φόρμα με ρεκόρ 7-4-0. Ομάδες που έχουν επιθετική δύναμη και σκοράρουν και το παιχνίδι λογικά θα έχει γκολ σήμερα. Σε περίπτωση ισοπαλίας υπάρχει παράταση (δεν μετράνε τα εκτός έδρας γκολ), οπότε δεν είναι απίθανο το παιχνίδι να κάτσει στο Χ. Ποντάρουμε δυνατά στο 0.5 ασιατικό για την Σκάνθορπ, καθώς οι διαφορές ανάμεσα στις 2 ομάδες είναι πολύ μικρές για να έχει τόσο μεγάλη απόκλιση στο σετ. Επιλέγουμε σε μικρότερο ποντάρισμα, το διπλό και τα combo bet 2 and G/G, X and over 2.5 και 2 and over 2.5.