Atlanta Hawks v Cleveland Cavaliers

05/08 19:30 neverfeartobet +0.90
2016/05/08 13:43 bet title Under 203.5 (Over/Under Total Points) @-111 1/10

Atlanta Hawks vs Cleveland Cavaliers. Οι hawks καλούνται στο 4ο παιχνίδι της σειράς να υπερασπιστούν την έδρα τους και να μειώσουν το σκορ της σειράς σε 3-1. Οι παίχτες της atlanta έκαναν ένα καταπληκτικό παιχνίδι στο 3ο παιχνίδι της σειράς καταφέρνοντας να κρατήσουν κοντά στο σκορ τους cavaliers μέχρι και το 40ο λεπτό του αγώνα. Από εκεί και πέρα όμως, λίγα λάθη,λίγο η εμπειρία το lebron αλλά και η εκνευριστική, ώρες ώρες, ευστοχία των cavaliers από τη γραμμή των 7.25, δεν έδωσαν την ευκαιρία της νίκης στα γεράκια. Σήμερα καλούνται να παίξουν ακόμα πιο δυνατό, αμυντικό μπάσκετ και με συγκεντρωμένες όλες τις δυνάμεις τους κυρίως σε άμυνα αλλά και σε επίθεση πιστεύω ότι μπορούν να κρατήσουν χαμηλά στο σκορ την ομάδα του cleveland. Σε τέταρτο παιχνίδι οι ομάδα των big 3 είναι πολύ πιθανόν να μην έχει τα ίδια ποσοστά ευστοχία από την γραμμή των 7.25, οπότε το ματσ θα κριθεί στις λεπτομέρειες. Ποντάρουμε στο under 203.5 στο 1.9