Σικάγο Μπουλς v Σάρλοτ Χόρνετς

01/03 03:00 neverfeartobet +0.91
2017/01/02 17:56 bet title Σικάγο Μπουλς (Νικητής Αγώνα (χωρίς ισοπαλία)) @-110 1/10

Chicago Bulls vs Charlotte Hornets. Μετά από την απογοητευτική εμφάνιση και 3η σερί ήττα απέναντι στους bucks, οι bulls δίνουν δεύτερο σερί ματς στην έδρα τους και αυτήν την φορά θα παλέψουν σίγουρα για κάτι καλύτερο. Μετρούν επιμέρους σκορ 3-7 στα τελευταία 10 παιχνίδια και το μόνο σίγουρο είναι ότι σιγά σιγά πρέπει να ανοίξουν το γκάζι για να διεκδικήσουν την πολυπόθητη θέση για τα Playoffs της ανατολής. Το προχθεσινό ματς το παρακολούθησα όλο. Οι bulls στο πρώτο ημίχρονο παίξαν αρκετά καλό και με συνοχή μπάσκετ και σε άμυνα και επίθεση. Δεν κατάφεραν όμως να συνεχίσουν την δυνατή άμυνα στο δεύτερο ημίχρονο όπως επίσης και να περιορίσουν τον αντετοκούμπο ο οποίος έκανε τρομερές ενέργειες. Σήμερα περιμένω να εμφανιστούν πιο διαβασμένοι απέναντι σε μια ομάδα(hornets) η οποία στα εκτός έδρας ματς δείχνει να μην έχει σταθερό τέμπο στην ροή του παιχνιδιού της. Ξερός άσσος για τους bulls στο 1.91 που δεν πιστεύω ότι θα μας συνεχίσουν να μας πηγαίνουν κουβά.