Μπαρτσελόνα v Παρί Σεν Ζερμέν

03/08 21:45 csidin +5.45
2017/03/08 13:35 bet title Over 1.5 (1ο Ημίχρονο Over/Under 1.5 Γκολ) @-110 6/10

Στον ίσως ποιό ενδιαφέρων επαναληπτικό αγώνα σε αυτή την φάση θα πάω. Φυσικά μιλάω για τον αγώνα της Μπαρτσελόνα με την Παρί Σεν Ζερμέν και μετά το 0-4 για τους γηπεδούχους η πρόκριση είναι πολύ δύσκολη. Θεωρώ ότι θα έχουμε ανοικτές άμυνες και εύκολα θα έχουμε τουλάχιστον 2 γκολ στο ημίχρονο για να έχουμε επαλήθευση του σημείου επιλογής. Έχουν προϊστορία οι δύο τούς αλλά σχεδόν πάντα τουλάχιστον τα τελευταία χρόνια η Μπαρτσελόνα πανηγύριζε την πρόκριση απέναντι στους Γάλλους. Ήταν μεγάλη έκπληξη το πρώτο αποτέλεσμα όχι τόσο για την νίκη της Παρί αλλά για το μέγεθος του σκορ. Το να χάσει με 4-0 η Μπαρτσελόνα ούτε φίλος της Ρεάλ Μαδρίτης δεν θα το πίστευε. Η ομάδα της Βαρκελώνης έχει συνέλθει από την τεσσάρα και σήμερα θα τα παίξει όλα για όλα για την πρόκριση, που θα είναι μια υπέρβαση και ένα φανταστικό γεγονός για όλο τον ποδοσφαιρικό κόσμο. Στοιχηματικά το ματς έχει πολλές δυνατότητες, αφού έχω δει δελτία με ακριβές σκορ η με οβερ 3.5 και 4.5 που επίσης είναι πολύ δυνατά σημεία λογο της ιδιαιτερότητας του παιχνιδιού. Με ανοικτή άμυνα λοιπόν πιστεύω θα παίξει η Μπαρτσελόνα και η πίεση στην εστία της Παρί θα είναι υπερβολική και έτσι θα έχουμε γκολ στο ημίχρονο που θα μας επαλήθευση το δελτίο. Και το γκολ γκολ από ημίχρονο το πιστεύω παρα πολύ, αλλά αυτό θα είναι κάτι σαν ταφόπλακα στα σχέδια της Μπαρτσελόνα. Θεωρώ ότι αυτές οι ιδιαίτερες στοιχηματικά ευκαιρίες σιγά σιγά θα έχουν πτώση, λόγο του έντονου πονταρίσματος και έτσι μπορεί να δούμε και κάνα 0-0 που πραγματικά θα είναι τεράστια έκπληξη. Οπότε σημείο απο αυτο το ενδιαφέρων αγώνα, το όβερ 1.5 γκολ ημιχρόνου με την απόδοση στο 1.91. Ελπίζω να δούμε έναν ωραιο αγώνα που φυσικά θα μας ικανοποιήσει και σαν φιλάθλους αλλά και στοιχηματικά. Καλή τύχη σε όσους επιλέξουν αυτό το σημείο.