Ατλάντα Χοκς v Ουάσινγκτον Ουίζαρντς

04/23 00:30 neverfeartobet +0.67
2017/04/22 15:36 bet title Ατλάντα Χοκς (Νικητής Αγώνα (χωρίς ισοπαλία)) @-150 1/10

Οι hawks δείχνουν να μην μπορούν να ανταπεξέλθουν στο γρήγορο τέμπο που επιβάλουν οι σταρ των wizards και έχουν χάσει τα πρώτα δύο παιχνίδια μακριά από την έδρα τους. Και τα δύο ματς χάθηκαν στις λεπτομέρειες πραγματικά. Οι wizards δεν ήταν ανώτεροι ξεκάθαρα, μιας και 2-3 κρίσιμα τρίποντα να μην είχαν μπει στην 4η περίοδο, η ομάδα του millsap, και howard θα μπορούσαν εύκολα να είχαν κλέψει τουλάχιστον ένα παιχνίδι. Σήμερα οι hawks επιστρέφουν στην έδρα τους όπου μετρούν 17 νίκες στα τελευταία 21 παιχνίδια απέναντι στους "μάγους".

Ποντάρουμε λοιπόν στον άσσο μιας και πιστεύω ότι τα "γεράκια" δεν θα τα παρατήσουν τόσο εύκολα στη συγκεκριμένη σειρά των playoffs.