2018/03/06 20:26 bet title Over (Goals Over/Under 3.5) @-105 10/10

Σπουδαίος επαναληπτικός στο Παρκ Ντε Πρενς του Παρισιού για τη φάση των «16» του Τσάμπιονς Λιγκ ανάμεσα σε Παρί και Ρεάλ Μαδρίτης με τους Ισπανούς να έχουν κερδίσει στο πρώτο ματς με 3-1. Σε περίπτωση ίδιου αποτελέσματος θα ακολουθηθεί παράταση και αν χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι.
Η Παρί ξόδεψε τρελά λεφτά το καλοκαίρι για να φέρει τον Νεϊμάρ ώστε να πάρει την μεγάλη κούπα αλλά βλέπει σήμερα στο κρισιμότερο ματς της σεζόν να μην τον έχει στη διάθεσή της. Ο Βραζιλιάνος σούπερ-σταρ θα λείψει λόγω τραυματισμού για ακόμα ένα μήνα τουλάχιστον. Στο πρωτάθλημα με πολλές αλλαγές και με το μυαλό στο σημερινό ματς κέρδισε εκτός την Τρουά με 2-0 χωρίς να φορτσάρει ιδιαίτερα και έκανε ένα ακόμα βήμα για την κατάκτηση του τίτλου. Είχε τον πλήρη έλεγχο του παιχνιδιού, δεν απειλήθηκε καθόλου και πέτυχε και τα 2 γκολ στο δεύτερο ημίχρονο. Στα αγωνιστικά εκτός του Νειμάρ δεν έχει άλλα προβλήματα.
Η Ρεαλ κέρδισε για το πρωτάθλημα την Χεταφε εντός έδρας με 3-1 έχοντας βασικούς στην σύνθεση της αλλά είχε και αυτή το μυαλό της στο σημερινό μεγάλο παιχνίδι και δεν έβαλε το πόδι στο γκάζι. Μετά την απώλεια των εγχώριων τίτλων έχει ρίξει όλο το βάρος στην σημερινή αναμέτρηση και στο Τσαμπιονς Λιγκ για να σώσει την χρονιά. Δεν έχει κάποια απουσία ο Ζινταν καθώς ο χαφ Μόντριτς (18/1) και ο έτερος χαφ Κρόος (19/4) είναι έτοιμοι μετά τον πρόσφατο τραυματισμό τους οπότε είναι στην διάθεση του Γάλλου τεχνικού.
Πολύ μεγάλο ματς κόντρα σε 2 ομάδες με τεράστια ονόματα στις ενδεκάδες τους που μπορούν να κάνουν την διαφορά. Η Παρί στην Ισπανία θα μπορούσε και άξιζε να πάρει καλύτερο αποτέλεσμα και έχει σήμερα την ευκαιρία να πάρει ρεβανς. Φυσικά η Ρεαλ μπορεί ακόμα και την νίκη οπότε η εύκολη επιλογή είναι να πάμε στα πολλά γκολ και να απολαύσουμε το ματς! Οβερ 3,5 λοιπόν.