2018/03/10 12:30 bet title Over (Goals Over/Under 3.5) @110 10/10

Με την αναμέτρηση της Ειμπαρ με την Ρεαλ Μαδρίτης συνεχίζεται σήμερα η 28η αγωνιστική της Πριμερα Ντιβιζον στην Ισπανία. Οι γηπεδούχοι βρίσκονται στην 8η θέση με 39 βαθμούς ενώ η Ρεαλ στην 3η θέση με 54 βαθμούς.
Από το 1-1 εκτός έδρας κόντρα στη Λα Κορούνια προέρχεται η Εϊμπάρ, σε ένα ματς που ο προποντής Μεντιλίμπαρ προτίμησε να προβεί σε αρκετές αλλαγές. Μπήκε μπροστά στο σκορ στο 11' με τον Ινούι, όμως ισοφαρίστηκε στο 33' από λάθος του γκολκίπερ Ντμιτρόβιτς και από εκεί και πέρα δεν άλλαξε τίποτα στο ματς μέχρι το τέλος παρότι η Λα Κορούνια έπαιξε για πολύ ώρα με παίχτη λιγότερο. Εντός έδρας έχει 7 νίκες , 3 ισοπαλίες και 4 ήττες. Στα αγωνιστικά εκτός ο τραυματίας ο επιθετικός Σέρχι Ενρίτς (19/3), μακροχρόνια απών ο χαφ Φραν Ρίκο.
Η Ρεάλ παίζοντας χωρίς να φορτσάρει κόντρα στη Χετάφε εντός έδρας, επέστρεψε στις νίκες με 3-1. Προηγήθηκε στο πρώτο μέρος με σκορ 2-0 και μένοντας στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου με 10 παίχτες οι φιλοξενούμενοι έχασαν τις έτσι κι αλλιώς λίγες ελπίδες τους να πάρουν κάτι από το ματς παρότι μείωσαν προσωρινά στο 65' και με τον Ρονάλντο να κλείνει το σκορ 13 λεπτά αργότερα. Εκτός έδρας έχει 7 νίκες , 4 ισοπαλίες και 2 ήττες. Μεσοβδόμαδα έδειξε πόσο τεράστια φανέλα έχει καθώς επικράτησε και στο Παρίσι κόντρα στην Παρι με 2-1 στην ρεβάνς για τους 16 του Τσαμπιονς Λιγκ και πήρε την πρόκριση με 2 νίκες, μετά και το 3-1 στην Μαδρίτη, για τα προημιτελικά της διοργάνωσης. Δεν έχει αγωνιστικά προβλήματα για το σημερινό ματς και είναι άγνωστο αν θα κάνει ροτέισον ο Ζινταν.
Ματς για 2 αδιάφορες στην ουσία ομάδες και γι αυτό θα πάω στα πολλά τέρματα. Θα παίξουν χωρίς σκοπιμότητες και μπορούν μας χαρίσουν ένα ματς με γκολ και θέαμα οπότε πάμε στο OVER 3,5.