Fulham v QPR

03/17 14:30
Προστέθηκε 2018/03/17 11:54 | 0 ευχαριστούμε

Προγνωστικό: bet title Over (Goals Over/Under 3.5) @2.370 9/10 +12.33

Παιχνίδι για την 38η αγωνιστική της Τσαμπιονσιπ της Αγγλίας ανάμεσα στην Φούλαμ και την ΚΠΡ. Οι γηπεδούχοι παλεύουν για την άνοδο ενώ οι φιλοξενούμενοι είναι αδιάφοροι.
Η Φουλαμ πέτυχε μια ακόμα νίκη, αυτή την φορά κόντρα στην Πρεστον εκτός έδρας με 2-1. Μέτρια στο πρώτο μέρος, ανέβασε στροφές στο δεύτερο και κατάφερε να προηγηθεί στο 69' , ισοφαρίστικε λίγα λεπτά αργότερα αλλά στις καθυστερήσεις με το δεύτερο γκολ του Μιτροβιτς στο ματς πήρε μια σπουδαία νίκη. Ήταν η τέταρτη συνεχόμενη και με σερί 12 νίκες και 3 ισοπαλίες στα τελευταία 15 ματς είναι στην 4η θέση και τους 68 βαθμούς είναι μέσα στο κόλπο για την άνοδο στην μεγάλη κατηγορία. Εντός έδρας έχει 10 νίκες , 6 ισοπαλίες και 2 ήττες.
Από μεγάλη νίκη στην έδρα της Αστον Βίλα προέρχεται η ΚΠΡ. Μπήκε δυνατά και έπιασε στον ύπνο την αντίπαλο της και πήγε στα αποδυτήρια με προβάδισμα 2 γκολ. Πέτυχε ένα ακόμα με την είσοδο στο τελευταίο δεκάλεπτο και οι γηπεδούχοι απλά μείωσαν σε 3-1 στις καθυστερήσεις. Με αυτή την νίκη βρίσκεται στην 15η θέση και τους 46 βαθμούς και δεν θα κινδυνεύσει αλλά και απίθανο να κοιτάξει και για πιο ψηλά. Εκτός έδρας έχει 3 νίκες , 5 ισοπαλίες και 10 ήττες.
Σε τρομερή κατάσταση η Φουλαμ, έχει ξεχάσει τι θα πει ήττα και σκοράρει ακατάπαυστα. Θα το κάνει και σήμερα και ίσως βοηθήσει και η ΚΠΡ με ένα γκολ οπότε η επιλογή μου είναι το OVER 3,5 γκολ