2018/03/17 18:54 bet title Over (Goals Over/Under 4.5) @450 5/10

Παιχνίδι για την 26η αγωνιστική του πρωταθλήματος Ελβετίας με την Ζυρίχη να υποδέχεται την πρωτοπόρο Γιουνγκ Μποις.
Η Ζυρίχη προέρχεται από νίκη εντός έδρας επί της Λουγκάνο με 3-0. Μπήκε φουριόζα και πέτυχε και τα 3 γκολ στο πρώτο 20λεπτο και μετά απλά έκανε συντήρηση δυνάμεων και περίμενε να τελειώσει το ματς και γλύτωσε σε 3-4 περιπτώσεις την μείωση του σκορ. Με αυτή την νίκη έφτασε τους 35 βαθμούς και στην τέταρτη θέση και βρίσκεται σε θέσεις ευρωπαϊκής εξόδου. Εντός έδρας έχει 5 νίκες , 4 ισοπαλίες και 3 ήττες. Στα αγωνιστικά συμπλήρωσε κάρτες και θα λείψει από το αποψινό ο βασικός επιθετικός της ομάδας, Φρέι (23/6). Σταθερά εκτός οι μέσοι Αλέσεβιτς και Κέμπτερ, τραυματίας και ο Σενεγαλέζος χαφ Σαρ (18/0).
Η Γιουνγκ Μποις τρέχει με χίλια για την κατάκτηση του τίτλου και να σπάσει την παντοδυναμία της Βασιλείας. Προέρχεται από μια ακόμα νίκη την περασμένη αγωνιστική καθώς επιβλήθηκε με 3-1 της Γκρασχόπερς . Προηγήθηκαν στο 27' , μετά από λίγα λεπτά δέχτηκαν την ισοφάριση αλλά στο δεύτερο μέρος ήταν πολύ καλύτερη και έβαλαν 2 γκολ ακόμα. Βρίσκεται πλέον στο συν 14 από την Βασιλεία και είναι απίθανο να χάσει τον τίτλο. Εντός έδρας έχει 11 νίκες , 1 ισοπαλία και 1 ήττα. Στα αγωνιστικά εκτός ο βασικός χαφ Σανόγκο (18/2)και ο βασικός τερματοφύλακας Φον Μπάλμος (17 συμμ.).
Περιμένω μια ακόμα νίκη της Γιουνγκ Μποις αλλά θα ρισκάρω στα πολλά τέρματα! OVER 4,5.