Bayern Munich v Sevilla

04/11 21:45
Προστέθηκε 2018/04/11 20:03 | 0 ευχαριστούμε

Προγνωστικό: bet title Over (Goals Over/Under 1st Half 2.5) @3.750 6/10 -6.00

Ματς για τα ημιτελικά του Τσάμπιονς Λίνγκ . Ο επαναληπτικός του 1-2 που έγινε πριν μία εβδομάδα στην Ισπανία , στο Σάντσεζ Πιθχουάν , θα γίνει απόψε το βράδυ στο Άλιανζ Αρίνα του Μονάχου , ανάμεσα στην Γηπεδούχο σήμερα Μπάγερν Μονάχου και την φιλοξενούμενη Σεβίλη , για ναδούμε ποιά ομάδα θα ακολουθήσει την Λίβερπουλ και την απρόσμενη πρόκριση της Ρόμα ! Το προβάδισμα φυσικά , το έχει η Μπάγερν , η οποία με την εκτός έδρας νίκη έχει το αβαντάζ , όμως και εχθές το βράδυ , το προβάδισμα το είχε η Μπαρτσελόνα , με το 4-1 του πρώτου μάτς , αλλά η Ρόμα έκανε το ακατόρθωτο και πέρασε στην επόμενη φάση . Πολλά γκολ βάζει γενικά η Μπάγερν και στα εγχώρια ματς ,αλλά και στα ευρωπαϊκά ματς που δίνει . Τα ίδια ισχύουν και για την Σεβίλη , ειδικά στα ευρωπαϊκά ματς της , στα οποία δίνει μεγαλύτερο βάρος και έχει κάνει πολύ καλές εμφανίσεις .
Από το πρώτο ημίχρονο θα προσπαθήσει , ειδικά η Σεβίλη , να σκοράρει , γιατί δεν έχει πολλές πιθανότητες να προκριθεί , έτσι και αλλιώς , αν δεν σκοράρει δεν θα έχει καμία πιθανότητα να περάσει και αυτό θα πρέπει να το κάνει απο το πρώτο ημίχρονο , απο την άλλη όμως η Μπάγερν , δεν θα μείνει με σταυρωμένα τα χέρια και τα πόδια και θα κάνει και αυτή το παιχνίδι της , που είναι καθαρά επιθετικό και αν σκοράρει μία φορά η Σεβίλη , η Μπάγερν μπορεί να το κάνει 2 ή 3 φορές . Το οβερ 2,5 στο ημίχρονο είναι αρκετά καλό σαν απόδοση και πολύ πιθανό να γίνει σήμερα .