2018/05/05 14:38 bet title Over (Goals Over/Under 3.5) @225 10/10

H Λεστερ στα πλαίσια της 37ης αγωνιστικής θα υποδεχτεί την Γουεστ Χαμ
Σε πρόωρες διακοπές βρίσκεται η Λέστερ.Παντελώς αδιάφορη και με πολλές απουσίες, αγνοεί το τρίποντο εδώ και πέντε αγωνιστικές. Την προηγούμενη αγωνιστική ταξίδεψε στο Λονδινο για αντιμετωπίσει την Κρίσταλ Πάλας αλλά μάλλον πήγε για τουρισμό. Ηττήθηκε με 5-0 , σκορ που μαρτυράει το τι έγινε στο ματς. Δέχτηκε 2 γκολ στο πρώτο μέρος και στο δεύτερο όταν έμεινε και με 10 παίχτες παράτησε το ματς δεχόμενη 3 ακόμα τέρματα. Υπάρχει έντονη δυσαρέσκεια από κόσμο και διοίκηση για την πορεία της ομάδας και θα ήθελε σήμερα νίκη με καλή εμφάνιση για να διασκεδάσει της εντυπώσεις. Βρίσκεται πλέον στην 9η θέση με 44 βαθμούς χωρίς στόχους μιας και έχασε τις λίγες ελπίδες για έξοδο στο Γιουροπα Λιγκ. Εντός έχει 6 νίκες , 6 ισοπαλίες και 5 ήττες.

Η Γουεστ Χαμ από την πλευρά της συνεχίζει να προβληματίζει και αν δεν προσέξει θα μπλέξει σε μεγάλες περιπέτειες. Δεν έχει εξασφαλίσει την υπόθεση παραμονής με τους 35 βαθμούς της 15ης θέσης, στο συν 3 από την ζώνη του υποβιβασμού ενώ δεν λείπουν και τα εσωτερικά προβλήματα με τσακωμούς παιχτών με προπονητή! Προέρχεται από συντριβή εντός έδρας με 4-1 από την πρωταθλήτρια Σίτυ πραγματοποιώντας άσχημη εμφάνιση. Δέχτηκε δύο γκολ σε κάθε ημίχρονο,είχε μειώσει προσωρινά σε 2-1 λίγο πριν το ημίχρονο και πρέπει να νιώθει και τυχερή που δεν πήρε και μεγαλύτερες διαστάσεις το σκορ. Έχει μόλις μια νίκη στα τελευταία 8 ματς και την χειρότερη άμυνα στην κατηγορία. Εκτός έχει 2 νίκες , 6 ισοπαλίες και 10 ήττες. Δεν είναι στην αποστολή οι αμυντικοί Ριντ (17/0), Μπάιραμ (5/0), Κόλινς (12/1), ο μέσος Ομπιάνγκ (20/2) και ο μεσοεπιθετικός Αντόνιο (21/3).
Περιμένω ανοιχτό παιχνίδι από δυο ομάδες που έχουν πολλά αμυντικά προβλήματα και δέχονται εύκολα το γκολ. Θα έχουμε γκολ και θα ρισκάρω στο OVER 3,5.