Defensa y Justicia v Atl. Tucuman

08/18 19:15
Προστέθηκε 2018/08/18 18:03 | 0 ευχαριστούμε

Προγνωστικό: bet title Over (Goals Over/Under 2.5) @2.350 4/10 -4.00

Με το παιχνίδι Ντεφένσα Χουστίτσια - Ατλέτικο Τουκουμάν συνεχίζεται η 2η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Αργεντινης.
Με το βαθμό της ισοπαλίας (2-2) κατάφερε να φύγει από την έδρα της Λανούς στην πρεμιέρα η Ντεφένσα Χουστίτσια, αν και στο ημίχρονο βρέθηκε πίσω με 2-0. Οι δύο ομάδες μοιράστηκαν από ένα ημίχρονο, με το σύνολο του Μπεκασέσε να ισοφαρίζει τελικά με δύο γκολ στο 80' και στο 83'! Σήμερα, η Χουστίτσια παίζει για πρώτη φορά μπροστά στο κοινό της, εκεί όπου βασίστηκε η περσινή επιτυχημένη πορεία της. Δεν υπάρχουν προβλήματα απουσιών για τους γηπεδούχους.
Από την άλλη μεριά, η Ατλέτικο Τουκουμάν σε ένα ματς που έμοιαζε με της σημερινής αντιπάλου του πήρε δύσκολα την ισοπαλία εντός έδρας (2-2) στην πρεμιέρα απέναντι στη Ρασίνγκ, με τις ομάδες να μοιράζονται από ένα ημίχρονο. Αγκάθι υπήρξε πέρσι για τους φιλοξενούμενους η απόδοση στα εκτός έδρας και σήμερα θα ψάξουν για ένα θετικό αποτέλεσμα. Εκτός παραμένει ο φορ Τολέδο.
Και οι δύο ομάδες διαθέτουν άμυνες που δεν πείθουν, τη στιγμή που οι γραμμές κρούσης τους δουλεύουν μια χαρά. Τα πολλά γκολ έχουν τύχη. Over 2,5.