2018/08/31 23:28 bet title Under (Goals Over/Under 2.5) @1.660 6/10

Η πρώτη μας επιλογή προέρχεται από την δεύτερη αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Bundesliga και συγκεκριμένα στο Max-Morhol-Stadium η Νυρεμβέργη θα φιλοξενήσει την Μάιντς.

Η επιστροφή των γηπεδούχων στην Bundesliga δεν συνοδεύτηκε από θετικό αποτέλεσμα αφού ηττήθηκε στην εκτός έδρας αναμέτρηση στο Βερολίνο από την Χέρτα με 1-0.Απώλεσαν σημαντική ευκαιρία στο 84ο λεπτο να φύγουν με τον βαθμό της ισοπαλίας όταν ο Ishak αστόχησε από τα έντεκα βήματα στην εκτέλεση του πέναλτι.Το πρώτο τρίποντο της σεζόν θα αναζητήσει με αντίπαλο της Μάιντζ όπου ξεκίνησε από την πλευρά της με το δεξί, εκμεταλλεύτηκε τον παράγοντα έδρα πήρε την νίκη με ένα τέρμα στο δεύτερο ημίχρονο με αντίπαλο την Στουτγάρδη.Εκτός την προηγούμενη σεζόν παρουσίαζαν αδυναμίες έχοντας συλλέξει μόλις 12 από τους συνολικά 36 βαθμούς.

Προιστορία:Στις 5 τελευταίες αναμετρήσεις ανεξαρτήτου έδρας σημειώθηκαν 2 έως 3 τέρματα.

Πρόταση:Να σημειωθούν 2 η λιγότερα τέρματα