2019/03/14 16:08 bet title Over (Goals Over/Under 3.5) @130 10/10

Επαναληπτικό ματς για τους δεκάξι του γιουρόπα λίγκ με το σκορ του πρώτου αγώνα να είναι 3-1 υπέρ των σημερινών φιλοξενούμενων.Σε ισχύ το εκτός έδρας γκολ και σε περίπτωση επανάληψης του ίδιου σκορ ακολουθεί παράταση και αν χρειαστούν πέναλτυ.
Οι γηπεδούχοι στο πρώτο ματς προηγήθηκαν γρήγορά στο σκορ αλλά ακολούθησε η αποβολή του Παπασταθόπουλου και έφερε τούμπα το ματς χάνοντας μάλιστα με ένα αρκετά πονηρό σκορ.Βεβαίως και υπάρχει η ποιότητα ώστε να πάρουν σήμερα το αποτέλεσμα που θα τους δώσει την πρόκριση ενώ υπάρχει και καλή ψυχολογία μετά την νίκη επί της ανεβασμένης το τελευταίο διάστημα Μαν.Γιουνάιτεντ στο πρωτάθλημα.Εντός έδρας πάντα είναι πολύ δυνατοί και έχοντας την κατοχή της μπάλας στριμώχνουν στην εστία τους τους αντιπάλους.Υπάρχουν κάποιες απουσίες αλλά θεωρώ ότι πιο σημαντική είναι η επιστροφή στην ενδεκάδα του Λακαζέτ που έλειψε στα δύο τελευταία ματς του γιουρόπα και σήμερα θα κάνει ξανά δίδυμο στην επίθεση με τον Ομπραμεγιάνγκ.
Οι φιλοξενούμενοι πήραν ένα μεγάλο αποτέλεσμα στο πρώτο ματς και έδειξαν ξανά μετά τα ματς με την Μπέτις για το γιουρόπα ότι δεν είναι ομάδα για να την υποτιμήσεις.Επιθετικά έκαναν το τέλειο ματς στο πρώτο παιχνίδι ειδικά μετά το 0-1.έχουν βεβαίως κενά στην άμυνα και απόψε πρέπει να κάνουν υπέρβαση αν θέλουν την πρόκριση.Στόχος θεωρώ ότι είναι ένα γκολ που θα βάλει σε μπελάδες τους αντιπάλους τους.Χωρίς τον Γιόχανσον και τον Σεμπάτσιου στο σημερινό ματς.
Το φαβορί για την νίκη στο σημερινό ματς είναι οι γηπεδούχοι και για την πρόκριση αν καταφέρουν και πιάσουν υψηλή απόδοση.Οι φιλοξενούμενοι θα κάνουν λάθος αν παίξουν με το αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα και κλειστούν στην άμυνα για να κρατήσουν το πλεονέκτημα που έχουν.Θεωρώ ότι πρέπει να ψάξουν το γκολ καθώς έχουν την ποιότητα επιθετικά να βάλουν γκολ σε μία όχι και τόσο καλή άμυνα.Επιλογή σε αυτό το ματς είναι τα γκολ με το όβερ3.5 γκολ να είναι και η πρόταση μου εδώ καθώς περιμένω ματς με πολλές φάσεις αλλά και γκολ ίσως και από τις δύο πλευρές.