05/20 20:00
Προστέθηκε 2019/05/20 17:44 | 0 ευχαριστούμε

Προγνωστικό: bet title Over (Goals Over/Under 1st Half 1.5) @2.620 3/10 -3.00

Καλησπέρα σας,προβλέπω ότι θα έχουμε ένα ωραιότατο παιχνίδι απόψε στο Γκέτεμποργκ.Κοντράρονται δύο από τις πλέον παραδοσιακές ομάδες του σουηδικού ποδοσφαίρου Γκέτεμποργκ και Χάμαρμπι.
Οι δύο ομάδες παίζουν αρκετά επιθετικά και σκοράρουν κατά βούληση(με εξαίρεση να αποτελεί για τη Γκέτεμποργκ το 0-0 της Πέμπτης με τη Μάλμε).Η ψυχολογία ΤΟΥΣ βρίσκεται σε εξαιρετικό σημείο και είναι από τις πιο φορμαρισμένες ομάδες του πρωταθλήματος.Αν συνεχίσουν έτσι,προφανώς και θα διεκδικήσουν ακόμα και το πρωτάθλημα.
Τα πρώτα ημίχρονα των αγώνων ΤΟΥΣ έχουν σχεδόν πάντα ένα τουλάχιστον γκολ.Αυτό θα περιμένω και απόψε.Ευελπιστώ να σημειωθεί ένα τέρμα πριν το 15ο-20ο λεπτό.Αν είμαι τυχερός θα γίνει κάτι τέτοιο.Αν είμαι ακόμα τυχερότερος θα σημειωθεί άλλο ένα μέχρι το 35-38(!).Είναι αρκετά ριψοκίνδυνο το όβερ 1.5 του πρώτου ημιχρόνου είναι όμως ένα ρίσκο που πρόθυμα αναλαμβάνω για ένα τέτοιο ποσοστό και για δύο ομάδες που σκοράρουν με συνέπεια.Μακάρι να δικαιωθώ.Καλή μας επιτυχία.