2019/05/22 18:54 bet title Home/Yes (Results/Both Teams To Score) @400 10/10

Τελευταία πρόταση και επιλογή δική για απόψε είναι από Ιταλία και το ματς της Βερόνα με αντίπαλο την Πεσκάρα.Το ματς γίνεται για την ημιτελική φάση των πλέι οφ ανόδου,είναι το πρώτο και ακολουθεί ρεβάνς στην έδρα της Πεσκάρα,ενώ δεν μετρούν τα εκτός έδρας γκολ και σε περίπτωση ίδιων αποτελεσμάτων και στα δύο ματς προκρίνεται η ομάδα που τερμάτισε πιο ψηλά στην βαθμολογία του πρωταθλήματος,στην προκειμένη περίπτωση η Πεσκάρα.
Οι γηπεδούχοι στον προηγούμενο γύρο απέκλεισαν στην παράταση την Περούτζια,σκορ κανονικού αγώνα 1-1 με την ισοφάριση της Περούτζια να έρχεται στο ενενήντα και τελικό σκορ 4-1, μην έχοντας βεβαίως καλή απόδοση εκμεταλευόμενοι κυρίως την αποβολή παίκτη των αντιπάλων τους αφού αναγκάστηκαν να παίξουν τριάντα λεπτά κανονικής διάρκειας αλλά και όλη την παράταση με παίκτη λιγότερο.Εδώ που έφτασαν τα πράγματα πρέπει να ανεβάσουν την απόδοση τους ώστε να εκπληρώσουν τον στόχο της ανόδου.Εκτός του σημερινού αγώνα ο βασικός μέσος Τζακάνι ενώ κάποιες άλλες απουσίες δεν λογίζονται για σημαντικές.
Οι φιλοξενούμενοι από την πλευρά τους δίνουν το πρώτο τους ματς στην φάση των πλέι οφ αφού η αντίπαλο τους στον πρώτο γύρο Παλέρμο τιμωρήθηκε με απ' ευθείας υποβιβασμό στην χαμηλότερη κατηγορία λόγω παραποίησης στοιχείων ώστε να πάρει την άδεια συμμετοχής στα προηγούμενα πρωταθλήματα.Τέλειωσαν το πρωτάθλημα με μέτριες ως κακές εμφανίσεις και δεν δείχνουν στην καλύτερη δυνατή αγωνιστική κατάσταση.Χωρίς σημαντικά προβλήματα στο σημερινό ματς.
Οι γηπεδούχοι έχουν τους παίκτες ώστε να πάρουν τα ματς χωρίς να παίζουν καλά αλλά τα αμυντικά προβλήματα είναι πολλά και σπανίως κρατούν το μηδέν στην άμυνα τους.Πιστεύω πως έστω και δύσκολα θα πάρουν την νίκη απόψε οπότε ο άσσος είναι μία επιλογή.Η απόδοση του άσσου είναι λίγο πιο πάνω από 2.00 και σίγουρα θα την ήθελα πολύ πιο πάνω κοντά στο 2.50.Αποφάσισα να πάρω το ρίσκο και να πάω σε ένα συνδυαστικό μπετ,άσσο και γκολ γκολ που σαν απόδοση νομίζω ότι αξίζει,πενταπλασιάζει τα χρήματα σου αν επιβεβαιωθεί,και έχει αρκετές πιθανότητες επιβεβαίωσης αν συνεχίσουν στο ίδιο μοτίβο παιχνιδιού οι δύο ομάδες.Πρόταση λοιπόν άσσο και γκολ γκολ χωρίς βεβαίως μεγάλα ανοίγματα.