2019/06/21 20:43 bet title Over (Goals Over/Under 3.5) @150 10/10

Για την 2η αγωνιστική του Γ΄ γκρουπ για το Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα U21 η Γαλλία θα αντιμετωπίσει την Κροατία. Στην βαθμολογία 1) Ρουμανία 3 β. 2) Γαλλία 3 β. 3) Αγγλία 0 β. 4) Κροατία 0 β.

Μετά από ένα εντυπωσιακό παιχνίδι στην πρεμιέρα του ομίλου η Γαλλία επικράτησε της Αγγλίας με 2-1 και έκανε αποφασιστικό βήμα για την πρωτιά του ομίλου και την πρόκριση στην επόμενη φάση. Παρά το γεγονός πως βρέθηκε να χάνει με 1-0 στο 54΄ εκμεταλλεύτηκε το γεγονός πως λίγο μετά απέκτησε αριθμητικό πλεονέκτημα και με αντεπίθεση διαρκείας πέτυχε την μεγάλη ανατροπή στα τελευταία λεπτά του ματς κλέβοντας ουσιαστικά το τρίποντο. Εντυπωσιακό το γεγονός πως αστόχησε και στα δύο πέναλτι τα οποία κέρδισε, ένα σε κάθε ημίχρονο.

Πανωλεθρία στην πρεμιέρα για την Κροατία καθώς ηττήθηκε από την Ρουμανία με 4-1. Μέχρι να το καταλάβει βρέθηκε στο πρώτο τέταρτο πίσω στο σκορ με 2 -0, μείωσε μεν αμέσως αλλά ως εκεί. Η Ρουμανία όντας καλύτερη στην μεγαλύτερη διάρκεια του ματς πέτυχε στην επανάληψη δύο ακόμα τέρματα για να φτάσει στο εντυπωσιακό τελικό σκορ. Έτσι είδε από την πρώτη κι όλας αγωνιστική τα πράγματα να δυσκολεύουν για την πρόκριση και είναι πλέον με την πλάτη στον τοίχο καθώς για να προκριθεί χρειάζεται πλέον 2 νίκες στα ισάριθμα ματς με αρχή γενομένης από σήμερα!

Η Γαλλία μετά την επική ανατροπή στο πρώτο της ματς πάει σήμερα με την καλύτερη ψυχολογία και ξέρει πως με ένα ακόμα τρίποντο θα αγκαλιάσει την πρόκριση. Η Κροατία από την άλλη απογοήτευσε στο πρώτο ματς και αν θέλει να διεκδικήσει την πρόκριση θα χρειαστεί μια μεγάλη υπέρβαση. Λογικό φαβορί οι τρικολόρ αλλά οι Κροάτες θα τα παίξουν όλα για όλα. Αξίζει να ρισκάρουμε στα πολλά γκολ καθώς υπάρχει εκατέρωθεν ποιότητα αλλά η άμυνες τους έδειξαν στο πρώτο ματς αρκετές αδυναμίες.

Πρόταση : Γαλλία – Κροατία OVER 3,5