• No Opinions: 52.6%
  • Voted: 38

Pick: AIK (-2.00) @-105 5/10 5.00

Solnos AIK prieš Giurmio Širak. Lygių skirtumas čia daugiau nei akivaizdus, vienas iš švedų elitinių klubų prieš armėnų klubą. Vėl gi, ant popieriaus AIK kelis kartus brangesnis atrodo, bet tai dažnai nieko nereiškia.

Solnos AIK šiuo metu Švedijos pirmenybėse ir nestebina, penkta vieta, 7 pergalės, 6 lygiosios ir 2 nesekmės. Pirmame Europos lygos atrankos raunde švedai gavo suomių VPS klubą. Nors Suomijoje rungtynės baigėsi rezultatu 2-2, bet švedai kontroliavo žaidimą, atliko kelis kartus daugiau smūgių ir tik dėl daug neišnaudotų progų nelaimėjo. Antrose rungtynėse tą patį VPS Švedijoje sutraiškė 4-0 atlikdami labai panašų skaičių smūgių kaip Suomijoje. Nežinau ar galės žaisti iš Southampton nupirktas gynėjas Hooiveldas ir saugas iš LA Galaxy Ishizaki, bet net ir be jų komanda stipri. Prieky turi Goitomą, trečią pagal rezultatyvumą švedų lygoje.

Armėnai nėra stebuklingi, su bosniais išsigelbėjo paskutinę sekundę, pelnė įvartį 90+8 minutę. Jei net as įvartis, būtų buvęs žaidžiamas pratęsimas. Armėnijos čempionatas dabar yra pasibaigęs ir nevyksta, kai tuo tarpu švedų dabar vyksta. Čia manau pliusas švedams. Išsinuomavo armėnai vieną saugą iš Dramblio Kaulo Kranto ir viskas. Komandoje pirmu smuiku griežia puolėjas Bougouhi.

Aš neįsivaizduoju kaip čia armėnai gali pasipriešint. Švedai turi čia laimėti, o tą manau padarys kaip minimum dviem įvarčiais. Tokiu atveju grįžta pinigai. Jei daugiau - laimėta. Sėkmės!