Mitchel Larkin - Nugalėtojas(200 metrų nugara)

• No: 50.0%
  • No Opinions: 50.0%
  • Voted: 4

Pick: Over @2.250 8/10 +10.00

Pateikiu dar vieną prognozę iš plaukimo,kuris bus už australo Larkin pergalę 200 metrų nugara nuotolyje iš ryto prasideda atranka,pusfinaliai popietę,o finalai bus rytoj,tad teks truputį palaukti,nes plaukikų grafikas gan intensyvus. Larkin dar Londono Olimpinėse žaidynėse nedemonstravo nieko gero,liko paskutinis finale. O dabar jo potencialas išaugo ir čia jau laimėjo 50 metrų nuotolyje,kur įveikė patį Grevers. Šitame nuotolyje jo didžiausi varžovai bus olimpinis čempionas Tyler Clary bei japonas Irie. Mano manymu australus turi visus šansus juos nugalėti,vaikis yra ant bangos,puikiai moka paskirstyti jėgas. Turėtų būti tas pats variantas kaip su Ledecky,būtent, šis čempionatas turi būti australo-Larkin. Taip pat kas be ko sėkmės ir mūsų tautiečiui Danui Rapšiui,kuriam nelabai pasisekė 100 metrų distancija,patyrę smulkią nugaros traumą,bet tikėkimės,kad savo mėgiamoja 200 metrų distancijoje sugebės patekti į finalą. Sėkmės,kas eina kartu! 😁