Select your timezone:
Select
2015/12/10 12:10 Al Fujirah @4.000 7/10
 

Nu kofai kyla už namus ir neikrtu kodėl.Taigi namai yra netgi ukščiau nei svečiai, bet tokie kofai, nes šiaip Jazira vienas stipriausių UAE klubų, su turtinga istorija bei gera sudėtimi, bet keletas bet.isų pirma baisi tiesiog Jaziros gynyba, viena topinių komandų, nepraleido tik 1 žaistose varžybose iš 15 žaistų šiamet, 2 ir daugiau įvarčių praleista 11 iš tų 15 varžybų, taigi ir aišku kodėl sėdima vos ne iškritimo zonoje. gynyboje lošia tik vietiniai, kurie nėra aukšto lygio, ir nėra užseiniečio, kuris padėtų bent kažkiek gnyboje, , kitas dalykas tragiškas žaidimas išvykose, kur laimėta vos 1 sykį pradžioje sezono, ir bendrai komandos forma tragiška, per paskutines 11 varžybų vos 1 pergalė paskutiniam ture prieš lavonus. Ir dėl ko imu namus, nors komana puolimą turi tikrai gerą, bet nežais šiandien tiek Vucinic, tiek Farfan, tiek Woo, labai rimtos netektys, pridėkime vartininko bei gynėjo dar nebuvimą, ir gauname tik iš puolamųjų žaidėjų likus Neves labiau žinomą ir viskas. Namai rgi nieko gero, bet namie gauti paskutiniai 2 susiitikimai, bet 1 prieš lyderius, o kitame bors gauta 0-1,m bet statistika 19-4 namų naudai, taigi pranašumas buvo akivaizdus, bet įvarčiais to neišėjio paversti.Tir puolime Mandane, urį francų futbolo fanai žino, kaip 3 narį Guinamp klube pernai, ir mušė 11 įvarčių, yra Eze, lošęs serbijoje, ir aišku gynyboje patyręs ir daug kur europoje žaidęs Bouhera, kuris va prideda gynybai stabilumo.Ir šiose varžybose susikaupimas bus didelis, nes visdėlto lošiama prieš lyderius.

  • Voted: 10
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | T&C Apply | Play Responsibly

betass

Thanks: 903

Followers: 2

  • Units -289.94
  • ROI -0.76%
  • W% 39.82%

Last 10 picks:

 
  • Total picks: 4796
  • Units won: 39062.06
  • W-L-T : 1862-2814-120
  • Avg.Stake of Units: 8.21
  • Staked units: 39352.00
  • Avg. Odds: 2.862
 

Unit change

-270-280-290-300-310-3202024 October2025 September

Sports statistics by category

Bookmaker statistics

Statistics by month

Statistic by stake

Related picks (1)

    Ballon dor - Winner

    Daweedas 09/13 19:00 in 7 minutes
    (Raphinha) @17.000 1/10
    I really want to give it a try, because in my opinion, Raphinha had a very underrated season. He achieved:
    59 goals/assists this season (22 goals/assists in the UCL alone)
    La Liga player of the season
    (In my opinion, he was robbed of the UCL player of the season, he had the most goals and assists, as well as the most chances created, what more does an attacking player need?)
    La Liga
    Supercopa
    Copa del Rey
    He was a very clutch player throughout the season, rarely having a bad game. He often carried Barcelona forward and showed up against big teams.
    I think Dembele is the favorite here, but only because he won the Champions League, his numbers are not as impressive when you consider he played in Ligue 1, while Raphinha had an amazing season, better than any other attacker this season, but because of stupid standards, he may not win, because nowadays trophies are everything.
    Read less
    Read more

Comments (0)