• No Opinions: 33.3%
  • Voted: 12

Pick: Over (+5.5 OVER) @2.800 6/10 +10.80

Apie šią porą jau rašiau ir čia niekas nesikeičia, pasikartosiu dar kartą:

"Koeficientas turintis didelę vertę. Šios abi komandos visgi labiau yra koncentruotos ties puolimu, o ne ties gynyba ir atsižvelgiant į tai, kad čia jau bus konferencijos finalo (taurės pusfinalio) rungtynės vistiek mano nuomone overis yra labiau tikėtinas, negu priešingas variantas. Galvoju taip, jeigu čia bus įvarčių eis ir 5.5 totalas, jeigų jų nebus, vargu ar čia išvysime tuos 5 įvarčius, kas leistų dabar rinktis 4.5 overį su 1.8 koef. statymą be jokios vertės. Šį sezona abi komandos buvo susitikusios ir rezultatai daugiau nei iškalbingi 4-6 Salavato naudai žaidžiant ant metalurgo aikštės ledo ir 6-2 žaidžiant savo arenoje, tad į tai pasižiūrėjus, kažkaip nesinori tikėti jog čia bus close game. Jei jums 5.5 overis atrodo mažai tikėtinas, patariu rinktis ne 5.5 under, o under 4.5, kas bus kur kas logiškiau renkantis priešingai ir su didesniu koeficientu."

Kaip žinia praėję mačas pasibaigė 2-2 iki pratęsimo, kas žiūrėjote, matėte kiek buvo progų ir kiek jų liko neišnaudota. Kai duodami tokie koeficientai tokioms komandoms, imti privaloma, kaip ir vakar tarp CSKA ir SKA, 3.2 kofas uz 5.5, pasibaige 3-2, nors po pirmo kėlinio buvo 0-0, o po antro 0-1. Nepasisekė, bet rizikuoti buvo verta. Čia manau verta dar labiau, nes žaidimas šitoje poroje tikrai bus rezultatyvesnis ir su daugiau progų. Sėkmės.