Select your timezone:
Select
2016/07/17 07:52 F.Verdasco (-3 games) @1.850 8/10
 

Pradėsiu nuo to, kad nebepamenu kada mačiau Verdasco taip stabiliai žaidžiant. Taip, varžovai tokie, kuriuos jis privalo nugalėti, bet jo žaidime šią savaitę jaučiasi ramybė. Gerai veikia pirmas servas, nedaroma žioplų klaidų, išsiverčia ir be DF. Returnas veikia gerai, breikina varžovus sete kartais ne po vieną, bet ir porą kartų. O žaidė su klasikiniais claycourter'iais.
Tuo tarpu Ramosas vakar apsižaidė Ferrer'ą, bet kas žiūrėjot mačą, tai, manau, galite man paantrinti, jog Davidas tikrai nebėra tas, kuris keltų kiekvienam varžovui siaubą žaidžiant ant grunto. Daugybė dvigubų klaidų, forma pastebimai prastesnė - nebespėja taip prie kiekvieno kamuoliuko, daro nemažai neišprovokuotų klaidų. Pats Ramosas žaidė savo žaidimą ir to pakako. Ketvirtfinaly žaidė prieš italą Arnaboldį, ir susidūrė su sunkumais. Ar tai sveikata, ar fizinis pasiruošimas kišo koją ispanui pirmuose dvejuose setuose, sunku ir pasakyti. Vis dėlto susiėmė ir perėjo šį barjerą.
Tarpusavy tenisininkai žaidė keturis kartus, tris pergales šventė Verdasco. Čia, mano galva, realiausias variantas vėlgi yra Fernando pergalė, jeigu jam pavyks išlaikyti tokio lygio žaidimą, kokį demonstravo ligi šiol.
Sėkmės

  • Voted: 28
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | T&C Apply | Play Responsibly

Dž.L.Žuvėdra

Thanks: 138

Followers: 0

  • Units -25.23
  • ROI -3.28%
  • W% 57.14%

Last 10 picks:

 
  • Total picks: 105
  • Units won: 797.77
  • W-L-T : 56-42-7
  • Avg.Stake of Units: 7.84
  • Staked units: 823.00
  • Avg. Odds: 1.797
 

Unit change

-10-16-22-28-34-402025 May2026 April

Sports statistics by category

Bookmaker statistics

Statistics by month

Statistic by stake

Related picks (1)

    (Denis Shapovalov) @1.670 8/10
    Canada is a very solid tennis player capable of challenging and defeating even the best. The Slovakian looks pretty good, but on paper, he is weaker, especially since Shapo is able to play exceptionally well. As Canada has always lacked and will continue to lack stability, I believe that Peru should be the only challenger, as they seem very convincing.
    Read less
    Read more

Comments (0)