Select your timezone:
Select
2019/04/22 17:06 Sevastova @-120 10/10
 

Grįžta WTA turnyrai po Fed Cup savaitės. Ir šią savaitę pagrinde dalinsiuosi prognozėmis, iš asmeniškai vieno įdomiausių turnyrų metuose, Štutgarto. Kurį stebėti visada įdomu, ir kam gi atiteks Porsche automobilis. 😄
Na, o dabar apie statymą:
Retas susitikimas, dvi latvės pirmajame rate. Ir čia duoklę ir Peru atiduodu Sevastovos naudai.
Ostapenko laimėjo FO prieš du metus, tačiau tuo pasaka ir baigėsi, nors dar jauna, tačiau žaidimas negerėja, ji yra oversiai DF atliekanti tenisininkė kartu su Errani dalinasi šia garbinga pozicija.
O tos DF ir psichologijos tvirtos trūkumas. Sevastova ilsėjosi ir nepadėjo Latvia, Ostapenko žaidė ir patyrė eilinius pralaimėjimus, prieš senę Petkovič ir Barthel... Sevastova irgi šį sezoną nežiba, tačiau Ostapenko žaidžia iš vis tragiškai, ir manau šiokia tokia Peru Sevastovai bus į naudą, o Ostapenko dar ir dabar pralaimėjus savaitgalį, kur turėjo paimt both Peru, dar neišeis iš galvos.
over patirties, over protingo žaidimo ir under nereikalingų emocijų - viskas Sevastovos naudai.

  • Voted: 8
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | T&C Apply | Play Responsibly

Play_With_Wall

Thanks: 54

Followers: 2

  • Units 41.57
  • ROI 2.49%
  • W% 46.11%

Last 10 picks:

 
  • Total picks: 184
  • Units won: 1747.57
  • W-L-T : 83-97-4
  • Avg.Stake of Units: 9.27
  • Staked units: 1706.00
  • Avg. Odds: 128.7
 

Unit change

6054484236302024 May2025 April

Sports statistics by category

Bookmaker statistics

Statistics by month

Statistic by stake

Comments (0)