Select your timezone:
Select

Union Hainaut W - ESB Lille W

09/11 15:15 darys +8.05
2019/09/11 09:02 Union Hainaut W @115 7/10
 

France moterų draugiškos.
Moterų teams po sezono mėgsta pakeisti vos ne visą komandą. Taip nutiko su šiomis komandomis. Union Hainaut gretose po praėjusio sezono liko tik trys žaidėjos (Akonga, Limouzin ir Fousseou) iš naujų žaidėjų atvyko Slovakia čempionė- Ellenberg, kuri mesdavo po 15 points ir rinkdavo po 17,4n.b. Lithuania veidas, Romania čempionė- Solopova, kuri rinkdavo po 15,7 n.b. Portugal vicečempionė- Coulibaly, kuri mesdavo po 14 points ir sugriebdavo po beveik 10 kamuolių. Ir porą vietinių Peru- Kone iš Mondeville (7,7 tšk.) ir Mane, kuri kartu su Kone žaidė 3x3 žaidynėse.
Pastiprinimai neblogi, o ir susižaidimas jau lipdosi. Pirmose pasiruošimo rungtynėse nugalėta Belgium team Braine, kuri ruošėsi jau šį savaitgalį prasidėsiančiam vietiniam čempionatui. Solopova pasižymėjo 19 points.
Lille, ekipoje taip pat daug Peru. Iš Peru, taip pat, liko tik trys žaidėjos (Gomis, Diallo, Berkani). Komandą papildė Spain vicečempionė Hampton, kuri mesdavo po beveik 15 points. Peru sublizgėjusi Diaby iš Landerneau, Hurt iš Mondeville, Lokoka iš antro diviziono trečios vietos laimėtojų ir patyrus Sharp iš Bourges, kuriai jau 38m.
Pirmose pasiruošimo rungtynėse, rugsėjo 7d. buvo pralaimėta Belgium teami Mechelen. Tačiau tose rungtynėse nežaidė Hampton, Diaby ir Lokoko. Hampton buvo užsiėmusi savo vaikų stovyklomis amerikoje ir neturiu žinių, kad jau būtų atvykusi ir treniruotūsi su team. Diaby prieš gerą mėsesį patyrė traumą per pasiruošimą Afrobasket, kai žaidė už D.K.K. rinktinę. Kada galės žaist- nežinau. Lokoka atrodo šiaip nežaidė.
Nežinau, kodėl čia tokie koeficientai, bet Hainaut žaidžia namie, o Lille atrodo bus be svarbiausių žaidėjų.

  • Voted: 3
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | T&C Apply | Play Responsibly

darys

Thanks: 225

Followers: 2

  • Units 78.70
  • ROI 0.86%
  • W% 52.36%

Last 10 picks:

 
  • Total picks: 1333
  • Units won: 9419.70
  • W-L-T : 687-625-21
  • Avg.Stake of Units: 7.01
  • Staked units: 9341.00
  • Avg. Odds: -105
 

Unit change

11096826854402024 September2025 August

Sports statistics by category

Bookmaker statistics

Statistics by month

Statistic by stake

Related picks (2)

    Turkiye - Montenegro

    mall89 08/23 17:00 1 minutes ago
    (Over 159.5) @-105 8/10
    The last friendly match of these teams, so as usual, points should be earned. The teams are already in form and will also try out their reserves, and with knowledge of the teams' offensive potential and playing style, points will be gained. The last match between the teams will have such point boundaries.
    Read less
    Read more

    Germany - Spain

    Krasinas 08/23 17:00 1 minutes ago
    (-10.5 Germany) @-125 8/10
    The previous game ended 105-106 in OT. I hope that the Germans will start strongly and keep control in their hands. The Spanish team had to take players from their reserve team, so the Germans should regroup and finish the friendly game nicely.
    Read less
    Read more

Comments (0)