Ινγκολσταντ v Μπορούσια Ντόρτμουντ

10/22 16:30 Killer -1.00
2016/10/22 14:32 bet title Ναι (Ομάδα 2 να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα) @135 1/10

Μετά από δύο αρνητικά αποτελέσματα για το Γερμανικό πρωτάθλημα η Ντόρτμουντ πήρε τη νίκη μεσοβδόμαδα για το Τσάμπιονς Λιγκ εκτός έδρας απέναντι στην Σπόρτινγκ Λισαβώνας και πλέον η ψυχολογία της βρίκσεται σε καλύτερο επίπεδο. Σήμερα αντιμετωπίζει εκτός έδρας την Ίνγκολσταντ, η οποία παραμένει ουραγός και χωρίς νίκη στο πρωτάθλημα, έχοντας σε 7 αγώνες μόλις μία ισοπαλία. Η Ντόρτμουντ αναμένεται να έχει απουσίες, ωστόσο η επιθετική της γραμμή είναι πού δυνατή. Θεωρώ πως θα μπει δυνατά στην αναμέτρηση και ευκαιρίες θα κάνει τόσο στο πρώτο όδο και στο δεύτερο μέρος, γιαυτό θα πάω με το να σκοράρει και στα δύο ημίχρονα.