Γιουνγκ Μπόις v Βίντερτουρ

03/01 20:30 Betsoup +7.50
2017/03/01 02:23 bet title Over 1.5 (Ομάδα 1 Over/Under 1.5 Γκολ Ημιχρόνου) @2.250 6/10

Καλημέρα παικταράδες μου!

Καλό μήνα να έχουμε, ότι έγινε στους δύο πρώτους μήνες έγινε, πάμε για ένα δυνατό μήνα, με τουλάχιστον πέντε tipster πάνω από 10.000 μονάδες. Για να γίνει αυτό πρέπει να φέρουμε κόσμο, φίλους μας και να ξεκινήσουμε να γράφουμε ώστε να ποντάρουμε όλοι πάνω από 1000 μονάδες. Ήδη οι Big Brothers του site ετοιμάζουν νέες προτάσεις που θα φέρουν ενδιαφέρον στον διαγωνισμό. Για πάμε στην ανάλυση, γιατί ήδη έχουν ετοιμάσει το κουμπάκι Delete! (76 λέξεις)

Διαφορά δυναμικότητας!

Τις δύο ομάδες τις χωρίζουν μία κατηγορία. Δεν είναι όμως μόνο αυτό, η Γιουνγκ Μπόις είναι δεύτερη στην Α κατηγορία, ενώ η Βίντερτουρ είναι στην προτελευταία θέση στην Β κατηγορία. Με λίγα λόγια είναι στο χέρι της Γιουνγκ Μπόις πως θα πάει το ματς. Αν δούμε όμως τι έκανε στο κύπελλο μέχρι στιγμής, θα πρέπει να σταματήσω την ανάλυση και να πάμε σε επόμενο ζευγάρι. Τι εννοώ; Κέρδισε την Βελτθειμ 0-6, την Μπανσεχαιντ 1-7, την Γκρασχόπερς 5-0. Γι' αυτό το λόγο και οι αποδόσεις αυτές. Άκου το over 2.5 1.22, ήμαρτον! Στα τελευταία 6 ματς 4-1-1 με 6 συνεχόμενα over (18 στα 22 over φέτος).

Τι λένε τα νούμερα : Αυτό που είπαμε πιο πάνω 1 & over 1.36, o γηπεδούχος over 2.5 = 1.55. Αυτό που μου κάνει την περιέργεια είναι ότι θεωρούν ότι η Βίντερτουρ θα βάλει γκολ, g/g = 1.60. Δηλαδή το σετ είναι 1.17-6.50-9.50 και να βγει 1 & Ν.G = 2.50 αουτσάιντερ. Το μελετάω το ματς από το απόγευμα, έχω αναλύσει στα χαρτιά μου όλα τα νούμερα και το συγκεκριμένο το έχω κυκλώσει για να δω τι θα γίνει στο τέλος, ήταν 3.60 και πήγε 2.50! Δηλαδή δεν μπορεί να βγει 3-0, ολόκληρη Γκρασχόπερς την έβαλε 5-0.

Συμπέρασμα : Αφού δεν πήρε το πρωτάθλημα η Γιουνγκ Μπόις, τότε ο στόχος της είναι η κατάκτηση του κυπέλλου. Είναι ένας στόχος εφικτός, μπορεί να πάει τελικό, αρκεί να δείξει την ίδια λαχτάρα με τα προηγούμενα ματς. Εμείς όμως θέλουμε να κερδίσει στο ημίχρονο με 2 γκολ και πάνω. Μέσο όρο στο πρωτάθλημα βάζει 2.3 γκολ κατά μέσο όρο. Αφού θέλουμε μια τιμή άνω του 2.00 ρισκάρουμε στα πρώτα 45 λεπτά. Η Βίντερτουρ δεν έχει παίξει με ιδιαίτερη ομάδα, αλλά αφού δέχθηκε ένα γκολ από την Ίβερτον και Κιάσο, δεν θα δεχθεί 4 γκολ από την 2η Γιουνγκ Μποις. (303 λέξεις)