Young Boys (Sui) v Dyn. Kiev (Ukr)

08/02 21:15 lord111975 -3.00
2017/08/02 18:02 bet title Both Teams To Score and Home (Both Teams To Score and Results) @320 3/10

Επαναληπτικός αγώνας για το τσάμπιονς λιγκ με το πρώτο ματς να έχει λείξει 3-1 υπερ των σημερινών φιλοξενούμενων.Κατώτεροι των περιστάσεων στο πρώτο ματς οι γηπεδοίχοι απόψε παρόλο που έκαναν κακή εμφάνιση είχαν το αποτέλεσμα που ήθελαν μέχρι το 94 λεπτό όπου δέχτηκαν το τρίτο γκολ.Πλέον πρέπει να επιτεθούν ψάχνοντας το λιγότερο δύο γκολ,προσωπικά πιστέυω δεν φτάνουν,για την πρόκριση και συνχρόνως να κρατήσουν το μηδέν πίσω.Έχουν πάντως την ποιότητα επιθετικά ενώ έχοντας ξεκινήσει πολύ καλά στα ενχώρια με δύο νίκες σε δύο ντέρμπι έχουν και ψυχολογία,αλλά η αμυντική τους γραμμή ποτέ δεν ήταν αξιόπιστη και θεωρώ πολύ δύσκολα και απόψε θα κρατήσουν το μηδέν.Οι φιλοξενούμενοι απλά ψάχνουν για ένα γκολ που θα τους φέρει πολύ πιο κόντα στην πρόκριση και πιστέυω θα έχουν τις φάσεις για να το πετύχουν.Χωρίς σοβαρές απουσίες και οι δύο αντίπαλοι.Γκολ-γκολ αλλά και όβερ2.5 γκολ που θα μπορούσαν κάλιστα να είναι οι πρώτες μπυ επιλογές δίνοντε πολύ χαμηλά σε απόδοση 1.55 και 1.50 σχεδόν αντίστοιχα.Οπότε πάσω σε αυτά τα δύο.Επιλογή το συνδυαστικό τους σε απόδοση λίγο κάτω από 2.00.Πρόταση και επιλογή εδώ το συνδυαστικό άσσο και γκολ-γκολ περιμένωντας νίκη των γηπεδούχων αλλά με αμφισκόρ όπως έγραψα πιο πάνω.Έχει παιχτεί και το σκοράκι 3-1 σε ένα σύστημα με σκορ από τα σημερινά παιχνίδια το οποιό θεωρώ πολύ πιθανό και στέλνει το ματς παράταση.