BATE (Blr) v Slavia Prague (Cze)

08/02 20:00
Added 2017/08/02 18:16 | 0 thanks

Pick: bet title BATE Borisov - Under 2.5 (Match Price and Totals) @420 3/10 -3.00

Τελευταία επιλογή για απόψε με ματς επαναληπτικό του τσάμπιονς λιγκ και συγκεκριμένα το ματς της ΜπάτεΜπορίφοφ με την ΣλάβιαΠράγας και το σκορ του πρώτου ματς στο 1-0 υπέρ των τσέχων.Και εδώ οι γηπεδούχοι δίνοντε αουτσάιντερ,κακώς για εμένα,παρασυρόμενοι μάλον από την κακή εμφάνιση του πρώτου ματς στο οποίο όμως οι σημερινοί γηπεδούχοι έπαιζαν με παίχτη λιγότερο από τα πρώτα λεπτά.Στην έδρα τους είναι δυνατοί και παλιότερα έχουν κάνει νίκες απέναντι σε μεγαλύτερους αντιπάλους από τον σημερινό,ενώ βάσει ρεπορτάζ στο σημερινό ματς θα έχουν δύο πολύ σοβαρές για την ομάδα επιστροφές στην ενδεκάδα τους Ροντιόνοφ και Γκόρντετσουκ.Περιμένω κλειστό ματς με πρωτίστως και οι δύο ομάδες να κοιτούν το μηδέν παθητικό αλλά θεωρώ ότι η έδρα τελικά θα δώσει την νίκη στους γηπεδούχους οριακά όμως ίσως με σκορ 1-0 και το ματς να οδηγήτε στην παράταση.Επιλογή ο άσσος αλλά και το συνδυαστικό άσσο και άντερ2.5 γκολ που είναι και η πρόταση εδώ.Παιγμένο και το σκοράκι 1-0 σε σύστημα με την απόδοση του γύρω στο 6.50.