2019/04/30 09:40 bet title Over (Goals Over/Under 1st Half 1.5) @162 5/10

Καλημέρα σας.Θα αρχίσω λέγοντάς δυο πραγματάκια για τα τρία τελευταία μου στοιχήματα τα οποία ήταν και τα τρία χαμένα και με πήγαν πολύ πίσω,λόγω αυξημένου πονταρίσματος και αρκετά υψηλού ρίσκου.Επρόκειτο για τα Τότεναμ-γουέστ Χαμ GG(0-1),Παρί Σεν Ζερμέν-Ρεν GG Κ 1(2-2), καθώς επίσης και για το Γκέτεμποργκ-Αικ όβερ 1.5 τέρματα στο πρώτο ημίχρονο.Όπως αντιλαμβάνεστε,χάθηκαν στις λεπτομέρειες.
Πάμε τώρα στο αποψινό παιχνίδι στο White Hart Lane.Δεν έχω να πω πολλά πράγματα,περιμένω ένα ανοιχτό παιχνίδι,όπως περιμένουμε συνήθως σε αυτά τα παιχνίδια.Δε σημαίνει φυσικά ότι θα επιβεβαιωθούμε,καθώς το διακύβευμα είναι πολύ μεγάλο και μπορεί κάλλιστα να παρακολουθήσουμε ένα σκακιστικό παιχνίδι με μπόλικη τακτική και σκοπιμότητα,ιδίως στο πρώτο ημίχρονο.Η Τότεναμ έχει παραγωγικό πρόβλημα,δε σκοράρει καθόλου τελευταία,περιμένω ότι θα σκοράρει τουλάχιστον μια φορά απόψε.Περιμέμω ότι θα ξεκινήσει δυναμικά απόψε,με τη βοήθεια του κοινού της,και θα στοχεύσει σε ένα γρήγορο γκολ.Αυτό θα δώσει χώρους στον Αίαντα ο οποίος βρίσκεται στο στοιχείο του παίζοντας με αντεπιθέσεις και ίσως σκοράρει και αυτός στο πρώτο ημίχρονο.Επίσης η ψυχολογία των Ολλανδών βρίσκεται στο ζενίθ,υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να σκοράρουν πρώτοι στο Α ημίχρονο,ενώ το αντίθετο συμβαίνει με τους Λονδρέζους.
Στην πλειονότητά εξ ημών αρέσουν τα πολλά γκολ,τα όβερ και τα παιχνίδια υψηλής παραγωγικότητας και αντίστοιχου ρυθμού.Σύμφωνα με αυτή την παρόρμηση παίζουμε πολύ συχνά κ συνήθως είναι λάθος.Εγώ όμως απόψε θα την ακολουθήσω,με ένα προγνωστικού υψηλού ρίσκου.Για κάτι πιο ρεαλιστικό,θα σας προτείνω επίσης το όβερ 0.5 στο πρώτο ημίχρονο και τον Άγιαξ να σκοράρει στο πρώτο ημίχρονο ή γιατί όχι να προηγηθεί στο α ημίχρονο.Καλή επιτυχία.