2019/05/22 17:14 bet title Yes (Both Teams To Score) @162 4/10

Καλησπέρα σας.Ματσάρα απόψε στο Γεντί Κουλέ στο Ηράκλειο της Κρήτης.Εντάξει το "ματσάρα" είναι λίγο υπερβολικό,αλλά πρόκειται για ένα τοπικό ντέρμπι με μεγάλο διακύβευμα.Πρόκειται για τη ρεβάνς του 0-0 στο γήπεδο των Περιβολίων,ο νικητής κερδίζει τη θέση του στη Σούπερ Λίγκα.
Μου αρέσουν πολύ οι δύο ομάδες,έχουν δείξει ότι είναι σε εξαιρετική κατάσταση,ενώ σκοράρουν κατά το δοκούν.Το 0-0 στα Περιβόλια αδικεί και τις δύο ομάδες,Και οι δύο δημιούργησαν πολλές προϋποθέσεις για να σημειώσουν τέρμα,χάθηκαν αρκετές ευκαιρίες εκατέρωθεν. Προβλέπω αρκετά ανοιχτό παιχνίδι,οι δύο ομάδες είναι πολύ επιθετικές από τη φύση τους,η ιδιοσυγκρασία των Κρητικών επίσης μπορεί να παίξει ρόλο σε αυτό(😡).Αν μπει ένα γκολ στο πρώτο ημίχρονο(ουσιαστικά εκεί ποντάρω για να αυξήσω τις πιθανότητες μου)το παιχνίδι θα ανοίξει,ΘΑ γίνει αίμα και άμμος,μια ρωμαϊκή αρένα.Στην περίπτωση που οποιαδήποτε από τις δύο ομάδες σκοράρει στο πρώτο ημίχρονο,αυτομάτως το 2.65 μας θα πέσει και θα έχουμε "αγοράσει" το αμφίσκορο σε μια εξαιρετικότατη απόδοση.Όσοι το παίξουν στο ίντερνετ θα μπορούν να κάνουν cashout ή να καλύψουν.Το αμφίσκορο(γκολ-γκολ ή να σκοράρουν και οι δύο) μου αρέσει πολύ.Καθίστε να παρακολουθήσετε αυτό το παιχνίδι,ΘΑ έχει εξαιρετικό ενδιαφέρον,έχω και μεγάλη απορία να δω πως θα το σφυρίξει το παιχνίδι ο διαιτητής,είναι ο Τζήλος νομίζω..;Καλή μας επιτυχία.