• No: 0.0%
  • No Opinions: 0.0%
  • Voted: 0

Pick: Nanterre (1) @100 7/10 +7.00

Prancūzijos B lygos rungtynės tarp reguliaraus sezono nugalėtojos Nanterre (24 pergalės, 10 pralaimėjimų) ir antrą vietą užėmusios Dijon (23 pergalės, 11 pralaimėjimų). Komandos buvo susitikusios gale sezono kai Nanterre W/L kraitis buvo 24/8 ir komanda jau visiškai buvo užsitikrinusi pirmąją vietą reguliariajame sezone. Tuomet Nanterre pralaimėjo po pratęsimo 71:74, tačiau pratęsimą ištempė būtent jie dar prieš ketvirtąjį kėlinį atsilikdami 8 taškais. Pirmajame tarpusavio mače išvykoje dar sausio mėnesį nanterre šventė įtikinamą pregalę 82:69. Taigi, manau tose paskutinėse rungtynėse didelę įtaką pralaimėjimui padarė atsipalaidavimas. Šiaip abi komandos iki finalo ėjo gan užtikrintai, pusfinaliuose serijas abi laimėjo 2:1, tačiau lemiamose rungtynėse namuose abi sutriuškino savo varžoves.
Labai svarbus akcentas tas, kad Prancūzijoje namuose žaidžiančios komandos visada yra favoritės. Šiame finale bus žaidžiamos vienerios rungtynės, taigi, stengiamasi parinkti neutralią areną. Tačiau itin neutralios turnyro organizatoriams parinkti nepavyko kadangi ten kur bus žaidžiama, t.y. Bercy, kas yra netoli Nanterres, taigi kalbant apie aikštės ir aistruolių pranašumą, Nanterre čia jį turi.
Nors jau abi komandos užsitikrino vietą PRO A čempionate, abi norės pergalės, ypač Nanterre nenorės nuvilti savo fanų, kurių čia turėtų būti daugiau. Taigi pirmenybę šiose rungtynėse teikiu čempionato nugalėtojai Nanterre ekipai.