Select your timezone:
Select

Latest picks

fnatic - Team Aster

OroBalionas 08/10 00:05 1 hours ago
Under (46.5kills map1) @1.900 8/10

USA U20 - Germany U20

Sherbis 08/10 02:00 in 46 minutes
USA U20 (1st Peru -1.5) @2.350 8/10
Jaunimo čempionatas Canada, pirmosios grupės varžybos. Bet sudėtis pas amerikonus surinkta labai rimta ir team čia kovos tik dėl aukščiausių vietų. Pasiruošimui buvo sužaista dvi rungtynės pralaimėta suomiams rezultatu 2-5 ir sutriuškinti šveicarai rezultatu 6-1. Tuo tarpu vokiečiai čia neturėtų nustebinti, grupėje turėtų pasiimti austrus, o šveicarams gal duos kovos dėl trečios vietos. Per pasiruošimą nusileista 1-3 latviams ir 3-5 slovakams. Amerikonai turėtų stipriai startuoti turnyre, greitu tempu susikurti Peru ir tada tik mėgautis žaidimu.
Read less
Read more
(Full Event -4 USA U20) @2.000 8/10
Jaunimo čempionatas Canada, pirmosios grupės varžybos. Bet sudėtis pas amerikonus surinkta labai rimta ir team čia kovos tik dėl aukščiausių vietų. Pasiruošimui buvo sužaista dvi rungtynės pralaimėta suomiams rezultatu 2-5 ir sutriuškinti šveicarai rezultatu 6-1. Tuo tarpu vokiečiai čia neturėtų nustebinti, grupėje turėtų pasiimti austrus, o šveicarams gal duos kovos dėl trečios vietos. Per pasiruošimą nusileista 1-3 latviams ir 3-5 slovakams. Amerikonai turėtų stipriai startuoti turnyre, greitu tempu susikurti Peru ir tada tik mėgautis žaidimu.
Read less
Read more

E. Ruusuvuori - H. Hurkacz

menduz 08/10 00:30 43 minutes ago
H. Hurkacz (-2.5 game handicap) @1.900 10/10
Montreal ATP tournament on hard court, Ruusuvuori 44 ATP meets the 8 racket of the tournament Hurkacz. I will start yesterday Ruusvuri played 2 hours and had problems with Wawrinka, and due to the rain the match had to be started and then stopped, so the Finn's energy is not really added here. Hurkacz played a double match yesterday, which he won without being favorites. Although Hurkacz lost to the Finnish in the last tournament and surprised everybody, it is hard to expect the same success from Finland tennis player, who I think will fall against the best Polish tennis player. The Polish tennis player is really very good and I think that defeat was simply an underestimation of the opponent, and here I think the situation will be different, not to mention that Ruusuvuori lost to Ymer after the victory against Hurkacz, so he really lacks stability and one magical match does not change anything here and the Pole is much better I think you will solve everything here yourself
Read less
Read more
Top 16 @2.160 8/10
Pagrinde statymas, kad Sakartvelas išeis iš grupės. Labiausiai tikėtina, kad išeitų iš 3-4 vietos, tokiu atveju aštuntfinaly tikriausiai lauktų France/Slovenia. Betkokiu atveju, ir prieš Lithuania ar namie žaisiančius vokiečius praeiti šansų būtų labai mažai.

Grupė gan silpna, galima paimti bet kurią rinktinę. Topas Spain su Turkey, toliau seka Belgium, Montenegro, kurios yra panašaus lygio, ir silpniausiais laikyčiau bulgarus. Sakartvelas surinko savo veteranus: Sanadze, Shengelia, Tsintsadze, Shermadini. Sekantis Eurobasketas tik 2025, dar neaišku, ar jame Sakartvelas dalyvaus, todėl daugumai žaidėjų tai gali būti paskutinis pasispardymas rimtam turnyre už rinktinę. Dar priedas, kad grupės etapą žais namuose.

Pagal pajėgumą 3-5 team grupėj, bet turi tokius faktorius, kaip namų aikštė su sirgaliais, didelė motyvacija, geras susižaidimas atstovaujant rinktinei daug metų kartu. Dėl to matau juos kaip 3 komandą šioj grupėj.
Read less
Read more
Bouzkova M./ Siegemund L. @1.500 8/10
WTA Toronto,moteru dvejetai... siame žanre,patyrusi vokiete,šiais metais pasieme dvieju rimtu turnyru finalus,siam renginiui susikoperavo) su pažangia Czech Republic rinktines nare,kuri pavasari pasieme finala ant grunto Turkey.Labai idomus ir profesionalus tendemas,kuriam bandys priešintis Ukraine- slovakes pora.Pastarosios nepesčios) Nadia su sese Liudmila atstovauja Ukraine teniso rinktineje,slovake sparciai kyla dvejetukininkiu reitinguose ... bet šiandien tituluotu,ant bangos) esančiu sportininkiu poros Peru! 1.50 betfair,Topsport...
Read less
Read more
Over (3 goals) @2.000 8/10
UEFA Super taurė Real Finland priima Eintracht vienuolikę. Sezono startas ir dar iš komandų sulaukiame labai daug klaidų, kurios dažnai pasibaigia įvarčiais. Eintracht žaidžia atakuojantį futbolą ir šį overį per muša jau 4 rungtynėse iš eilės, o prieš taip pat atakuojančią Real team manau bus tas pats. Susitiks dvi į puolimą orentuotos ekipos ir nors pirmajame periodnyje nesitikiu atakuojančio ir atviro futbolo, antrajame tai tikrai bus arba po pirmojo goal. bothdvi ekipos puolime turi stiprių ginklų, o iš gynėju klaidų manau taip pat išvysime, tad čia manau bus Peru šis over
Read less
Read more

Group A winner - Turkey

LeBron231 09/01 11:30 in 3 weeks
Turkey @2.950 8/10
A grupė gan silpna, pagrindinė kova turėtų vykt tarp Spain ir Turkey.

Spain išgyvena kartų kaitą, ir šiemet atrodo gan silpnai. Daugelis veteranų baigė karjeras, daug ką pasako faktas, kad natūralizavo Browną. Iš NBA žaidėjų turi daug įspūdžio Nepal Hernangomezus ir naujoką Garuba, iš Eurolygos Brownas,Abalde, jaunas Nunezas ir seneliai Lull, Fernandez. Neaišku, ar tie patys Abalde ir Garuba žais čempionate.

Turkai į šį čempionatą atvyksta su didelėm ambicijom. Treneriu paskirtas Atamanas, pirmą kartą tarptautiniam čempionate žais Larkinas.
Potencialus lineup:

Larkin
Korkmaz
Osman
Šengun
Sanli

Larkinas topinis eurolygos gynėjas, Korkmazas turi rolę vienoj stipriausių East conf NBA komandų, Osmanas 11 points žaidėjas Klyvlende, kuris buvo arti playoffų. Šengunas taip pat turėjo solidų rookie season, ir jau olimpinių atrankoj parodė, kad gali žaist, būdamas naudingiausiu Turkey žaidėjų. Sanli eurolygos žaidėjas, turėjęs rolę čempioniškoj komandoj pas tą patį Atamaną.

Pagrindinių žaidėjų tarpe matau daug Turkey pranašumų. Galbūt priekinė linija šiek tiek silpnesnė, bet šiolaikinis krepšinis yra labiau paremtas gynėjais.

Ispanai turi pranašumą sudėties gylyje, bet tokiuose trumpų atkarpų turnyruose svarbiau yra turėti stiprų pagrindą. Taip pat Turkai turi ir solidžių žaidėjų nuo suolo (Hazer, Mahmutoglu, Bitim( rinko po 13 points stiprioj Eurocupo komandoj Bursaspor).

Manau Atamano laisvo stiliaus krepšinis gali gerai prilipti šitai rinktinei, kuri turi gerą Peru.

Dar vienas faktorius, kad grupės stages vyks Sakartvele, kuris prie pat Turkey. Turkų sirgaliai visada aktyviai palaiko savo teams , tad spėju nemažai bus atvykę ir čia, kas suteiks šioki toki namų efektą, o Turkam žaisti namie itin sekasi. Taip pat Ispanai turi tendenciją grupių etape žaist neįtikinamai.

Viską susumavus, matau handicapss tiek sudėtyje, tiek palaikymo faktoriuose. Manau su Aatamano ambicijom nuo pat pradžių Turkai atrodys solidžiai, o koeficientas labai geras.
Read less
Read more

Fognini F. - Rune H.

regimantaspa 08/09 18:30 6 hours ago
Rune H. @1.720 8/10
ATP Montreal Canada,hard... italas po dvieju kvalifikacijos turu pateko i turnyro pagrinda.Siaip su visa pagarba,šiam charizmatiškam sportininkui,bet ko jis tikisi iš šiandienos susitikimo? Ar jis ras vaistu,)prieš vunderkinda iš Denmark? Naujosios kartos ,universalus,talentintas vaikis ,šiam prioritetiniam turnyrui puikiai pasiruošes,šiandieninis autoritetingas varzovas jam nekliutis! Puikus koef 1.72 betfair,bet365....
Read less
Read more
Under (I.CAROU under 8 games) @1.900 8/10
Prieš 5 dienas kitame chalengeryje Ecuador dvikova tarp šių varžovų baigėsi 6-1,6-1 - J.B Otegui naudai. Todėl man vienas klausimas- kaip per nepilną savaitę žaidėjas pralaimėjęs apgailėtinai galėtų reabilituotis su kaupu ir win ne 2, o 9 gamess? Kvalifikaciją Uruguay įveikė prieš neskirstytą Canada ir 1350 raketę turintį brazilą. Taigi pasitreniravęs vėl bandys mesti iššūkį J.B. Otegui, kuris mano galva ant clay yra tikrai per geras šiai dienai 23-ejų Uruguay.
Read less
Read more

Greece - Spain

DennisasRodmanas 08/09 16:00 9 hours ago
(-4.5 Greece) @1.900 7/10
Pagal sudėtį ispanai nebeatrodo tokie grėsmingi, o graikai tuo tarpu patvirtino, kad pats Giannis žais šiandien. Kaip žinia jam motyvacijos netrūksta niekada, net ir per draugiškas.
Read less
Read more

Verdasco - Broady

vcpaulis 08/10 15:00 in 13 hours
Broady @1.760 10/10

Monfils - Martinez

vcpaulis 08/09 16:20 8 hours ago
Martinez (+3) @1.780 10/10
VAN DE ZANDSCHULP @2.200 10/10

Paire - Nishioka

matas 08/09 19:30 5 hours ago
Nishioka (Setais 0:2) @2.430 8/10
Paire paskutiniu metu svelniai tariant tragiskas, kad ir cia praejo pora etapeliu, priimineja padavimus net nepasilengdamas, judejimas prastas, dar like siek tiek technikos zaidime, taciau, kadangi Nishioka zemas ir judrus, paskutiniu metu rodo gera zaidima, tai manau ne kazkoki cia sansai bestuburiui prancuzui.
Read less
Read more

Top of the Month