Select your timezone:
Select

WilliamHill

WilliamHill


WilliamHill
 is one of the most famous names amongst bookmakers. This company was founded more than 80 years ago, it has most of the features needed for a real leader. Even sometimes WilliamHill  is criticized for dependence on British market.


Open William Hill


Features


  • Fast bonuses for new customers, after their first bet.
  • Good coefficients, but not the best in the market.
  • Cash out function, that allows people to retrieve most of the money. This advantage only in 2013 costed WilliamHill  almost half a million pounds.
  • Very comfortable website, where it is easy to find what you’ve come looking for.
  • You gamble in the games where fortune is not important, but skills are. For those who have fortune on their side – try casino, bingo…
  • Tons of live streams
  • WilliamHill  claim they have the best coefficients in Great Britain and Ireland horse races

Open William Hill

At the moment there are no active WilliamHill picks, please come back later.

Latest bets

Over (22,0 Game's) @1.740 8/10
Rome, quarterfinal, clay.

Jaunoji karta prieš senają ir čia matomas toks dalykas, kad pastaruoju metu jaunesni žaidėjai senuosius grandus vis dažniau įveikia ir jiems priešinasi. Novakas tikrai nežaidžia savo teniso, o ypatingai ant grunto jis nežaidžia savo žaidimo ir jei jam papuola toks žaidėjas kaip Tsitsipas, tada lengvos Peru nebus kaip įprasta matyti.

Pirmieji serbo mačai atrodė įdomūs ir tikrai nebuvo lengviausi, tad aš manau, kad jis nėra puikiausiai nusiteikęs, o pykčiai korte irgi nepadeda.

Tuo tarpu Tsitsipas yra Tsitsipas ir čia daug nepasakysi, nes žaidėjas tikrai žaidžia labai gerai ir jau įrodė šiemet, kad gali nugalėti daug žaidėjų. Labai patinka jo padavimas ir stilius, kuris ant grunto taip pat gerai veikia kaip ir ant greitų dangų.

Manau, kad čia skirtingi žaidėjai sukurs overį.
Read less
Read more
Geelong Cats (HT/FT) @1.650 8/10
Australietiskas futbolas AFL..... sveciai daukartine salies prizininke,paskutine isvyka cempionate atsimins ,kaip didziausia kosmara) laimeje pirma rungtyniu dali 41-13,jie per antarja paleidzia varzybas ir dramatiskai pralaimi..88-90! siandien tokiu cirku tikrai nebus,siandien kita melodija..) priesininkas parankus,ne to kalibro,apie rimtesnes netektis informacijos nerasta,paimta ir pirmaja rungtyniu dali ir varzybas laimi Cats! bet 365 1.65 tarpusavio paskutiniai keturi susitikimai Geelong Cats
Read less
Read more
(0 Juventus) @1.620 1/10

MIA Heat - PHI 76ers

Mantvydas 05/13 23:40 5 hours ago
(MIA Heat) @1.710 8/10
Sakykim taip, Heat ateis čia žaisti kaip į finalą, kadangi būtina Peru čia. Liko 3 turai, jie jau pabėgo nuo play-in zonos, taigi žemiau 6 vietos jau nekris. Tačiau, ta 6 vieta nežada rojaus irgi. Pirmam raunde tektų potencialiai Bucks klubas. Nemanau, kad At least one team nori gauti tokį klubą pirmam raundui. Todėl Heat būtinai reikia imti čia win, nes kitas mačas būtent su Bucks išvykoje. Taip pat, tai paskutinis mačas namuose, iš tų kurie liko žaisti. Paskutinis turas su Pistons, todėl galima čia imti pora Peru. Iš esmės konkuruojama su Hawks ir Knicks, kurios užima 4-5 vietas. Žiūrint į tvarkaraštį, realu dėl 5 vietos pakovoti su Knicks. 76ers čia turėtų būti be Embiido, kas būtų milžiniška paspirtis Heatam. O pas juos ant klaustuko Butler dėl akies bet skelbiama jog ruošiasi žaisti.
Read less
Read more
(Novak Djokovic) @1.660 9/10
Nežinau ar koeficientai suvažinės ar ne, bet tikrai geras koeficientas už Djoką, kasdien tokių negauni. Live gal bus geresnių sąlygų, bet manau pradės mačą iškart susikaupęs. Sakyčiau liūdnokai baigėsi Djokui turnyras Serbia, namuose visada norisi Peru. Praskipino Madrido turnyrą ir atvyko į Romą, kur gina čempiono titulą, kurį iškovojo Peru. Jam šis turnyras sėkmingas, kol nesutinka Nadalio.
Graiką nelabai mėgstu asmeniškai, bet šiaip jis tikrai geroje formoje, nors kartais buksuoti pradeda, tokiom atkarpom. Nėra čia jis daug nuveikęs toje Romoje, gavo Peru nuo Sinnerio stipriai, prieš tai nuo stiprių vardų Nadalio, Del Potro. Aišku patobulėjęs daba, bus įdomus mačas manau, bet aš einu su serbu ir jo patirtimi bei talentu, nors ir ne jo stipriausia danga.
Read less
Read more

COL Avalanche - LA Kings

bronius23 05/14 01:08 3 hours ago
(Full Event Under 6.5) @1.580 8/10
Per paskutines 8 H2H varzybas nebuvo pasiekta over 8 goals. Mano spejimas remiasi statistika, kuri dazniausiai nemeluoja... Sekmes, kas renkasi 😉
Read less
Read more
(0 Hegelmann Litauen) @1.670 9/10
(-9 BC Uniks Kazan) @1.800 8/10

Granada - Real Madrid

robii 05/13 20:00 8 hours ago
(-1.5 Real Madrid) @1.990 8/10
Granada won against Barcelona but they are struggling at the moment. Real still fight for La Liga title. They had a great chance to equal points with Atletico and become leader of La Liga but they couldnt have won against Sevilla. Real ended 3 of the last 4 league games with 2 or more goals. Meanwhile, Granada lost 3 of 4 matches and only one time they won againt Barca.
Read less
Read more

Eurovizija - Malta

Filosofas 05/18 19:00 in 4 days
Malta (win pusfinalį) @1.615 10/10
(Australia pateks į finalą) @3.500 7/10
Australia šiame konkurse nedalyvaus "gyvai" ir savo pasirodymo video atsius eurovizijos organizatoriams.
Sakyčiau tai didelis pliusas Australia kaip pirmam pusfinalyje, kurie turėtų išsiusti gerai nušlifuota pasirodymą be susimovimo. Nors ši daina nuvertinama bukmekerių mane paperka nostalgiškai, melancholiškai skambantis dainos instrumentalas, bei puikiai dainos nuotaiką pabrėžiantis Montaigne balsas. first pusfinalyje tik 6 šalys nepateks į finalą tad matau šį statymą kaip itin value. Mano manymu tikrai turėtų patekti Malta, Lithuania, Ukraine, Russia, Cyprus ir Švedai tad realiai 4 vietos dar laisvos iš likusių dalyvių. O kaip žinome Eurovizija kaip NBA visko gali nutikti. Ir nuvertinamos šalys dažnai išauna į viršų. Tad renkuosi šį didelės vertės prabangų koeficientasą.
Read less
Read more

Eurovizija - Australia

Filosofas 05/18 19:00 in 4 days
Australia (pateks į finalą) @3.500 4/10
Palyginus Australia su kitomis šalimis, kurios, manoma, kad nepateks į finalą, Australia atrodo bettersiai, todėl toks koeficientas yra value. Australia tikrai pralenkia Slovenia, Macedonia ir Ireland, o toliau jau negali žinoti, kaip bus.

TopSport @3.40
Read less
Read more

Eurovizija - Romania

Filosofas 05/18 19:00 in 4 days
Romania (nepateks į finalą) @2.625 7/10
Per daug introvertiškas pasirodymas ir per choreografiją prastai sudainuoja.
Read less
Read more
(Ireland nepateks į finalą) @1.400 8/10
Pastaruosius šešerius metus Ireland buvo tikrai toli nuo savo šlovingiausių laikų – į didįjį „Eurovizijos“ finalą prasimušė vos vieną kartą, o Peru šaliai atstovavusi Sarah McTernan pusfinalyje liko paskutinė. Tad
šių metų atlikėjai Lesley Roy laukia sunki užduotis, Ireland nuvesti iki finalo.
Per repeticija Lesley vokalas neskambėjo užtikrintai, tam tikromis vietomis pritrūko ir kvėpavimo. Nemanau, kad ir šiais metais Ireland prasibraus į finalą.
Read less
Read more

Manchester United - Liverpool

Sense 05/13 19:15 9 hours ago
(Liverpool) @2.140 1/10
The odds are not so big but we cant not to take this option. Liverpool fight to play in the Champions league next season. Leicester City have a tough timetable,so Liverpool should use their chances. The hope is still alive. Leicester City are going to play with Chelsea, Tottenham and one more time against Chelsea in the FA Cup. Man Utd have already secured the place in the Champions league, so they are not going to take risk before the final of the Europa league. Liverpool played not badly against Southmpton. They had problems in defense but they also created chances to score. Liverpool will have bigger motivation to play in this game and try to take 3 points.
Read less
Read more
Belgium (Belgium pateks į finalą) @2.250 8/10
Po pirmos repeticijos Belgai nenuvylė ir žurnalistai tai įvertino, skirdami belgams 4 vietą dienos repeticijos rezultate. Belgai apsilenkė Norway, Israel, Romania ir Azerbaidžianą kurie pretenduoja rimtai dėl patekimo į finalą.
Spėčiau kad iš pirmo pusfinalio tikrai turėtų išeiti Malta, Lithuania, Sweden, Cyprus, Ukraine, Russia. O dėl likusių 4 vietų finale Belgium tikrai gali isipaišyti kaip juodasis arkliukas iš kurio nesitikima nieko. Koeficientas puikus tad procentaliai galima įžvelgti didelę vertę statant už šią šalį vien dėl puikios dainos ir žurnalistų reakcijos po repeticijos tad manau Belgium šiais metais tikrai turėtų būti finale.
Read less
Read more

Eurovizija - Belgium

Filosofas 05/18 19:00 in 4 days
Belgium (pateks į finalą) @2.250 10/10
10 šalių į finalą pateks, 6 – nepateks.
Yra 6 ryškūs favoritai: Malta, Ukraine, Sweden, Lithuania, Cyprus, Russia.
Ir yra 4 ryškūs autsaideriai: Ireland, Australia, Slovenia ir Macedonia.
Tarp likusių 4 vietų finale kovoja:
Romania
Norway
Croatia
Azerbaijan
Israel
Belgium
Jeigu žiūrėsime vien matematiškai, tai tikimybė, kad bet kuri iš šių šalių pateks į finalą yra 4/6, kas duoda kiekvienai šaliai @1.50 koeficientasą už patekimą. Prasčiausiai iš šio šešeto yra vertinama yra Belgium. Už jos patekimą bet365 duoda @2.25. Value. Atsimenu tik vieną pusfinalį, kai šalys pateko į finalą vienas prie vieno pagal lažybų koeficientasus. Dažniausiai visada būna kokių nors staigmenų. Aš Belgium laikau lygiaverte varžove bet kuriai iš šio šešeto, todėl toks koeficientas man atrodo nelogiškas. Daina yra skonio reikalas, bet komisija tokias dainas paprastai įvertina labai gerai. Man daina patinka, nes grupė atlieka ją dar better nei studio versijoje. Vokalistė yra super. Paprastai už tokias dainas visų šalių komisijos balsuoja vieningai, o už visokias greito tempo dainas balsai labiau pasiskirsto. Aš esu įsitikinęs, kad šita daina bus komisijos penketuke, ko turėtų pakakti patekti į finalą. Kol koeficientas didesnis nei @2.00, man čia yra value.
Read less
Read more
Ukraine (Eurovizijos winner 2021) @40.000 4/10
Labai nesiplėsiu rašydamas šią prognozę. Naudojuosi proga kol duoda tokį kosminį koeficientą už Ukraine Peru prieš repeticijas kurios įvyks ryt.
Ši daina viena mistiškiausia konkurse, kuri tikrai turi potencialo win konkursą. Daina "Shum"
Itin įdomi elektroninės muzikos ir folkloro mišinys Ukraine kalba. Atlikėja Kateryna Pavlenko puikiai dainuojanti bei itin charizmatiška vokalistė, tad tikiuosi, tai bus Ukraine raktas į sėkmę šiais metais. 😁
Betsafe šiuo metu galima gauti ir 71 koeficientas.
Read less
Read more