Select your timezone:
Select

Bet365

Bet365

Leaders of live betting 


Bet365 is one of the main companies in the betting market, so you don’t need to doubt about their reliability. If you reach the highest level of sports betting, they don’t forget to offer customers the opportunity to play casino, poker, bingo and other games.


Bet365 broadcasts a large number of sports matches while they provide a few seconds delay in data updates to those who can’t watch the game.


Without live betting the company has other specific advantages, which is confirmed by their continued leadership in the ranking of betting companies. First of all, it is worth to mention this rare phenomenon in the betting world as the possibility to combine the events from the same match. Also, customer support departm


It is impossible to feel all advantages of these bets to betting live lovers until they have tried the leader of betting live Bet365. Wide supply and modern technologies which guarantee maximum comfort when you are betting live.


Open Bet365Bet365 Alternative links:


Link #1Link #2Link #3
Link #4Link #5Link #6
Link #7Link #8

Full list of Bet365 mirror sites here https://m.betblog.com/bet365/alternative-link-mirror-site/


Bet365 bonus offers


The  bonuses bet365 offers are available, depending on your country of residence. 18+, T&Cs apply.

Responsible Gambling

Bet365 is committed to responsiible gambling. Bet365 helps peoples who are having problem with gambling. More information about responsible gambling and how to use them you can find here


Bet365 topic in the forum (questions, answers, help)


Open Bet36518+ | Commercial Content | T&C's Apply

Alexander Bublik @2.200 8/10
Šių dviejų tenisininkų first padavimas gali būti lemiamas veiksnys šiose rungtynėse. Reikia pasakyti, kad jie sugeba praleisti nedaug galimybių savo žaidime, ir tai man sako, kad šiose rungtynėse galime pamatyti bent jau vieną tiebreaką. Kaip favoritas į aikštę turėtų eiti Jérémy Chardy. Iš tiesų, jam šiek tiek patogiau ant grunto. Prancūzas naudojasi grunto lėtumu, kad galėtų skirti laiko savo smūgiams paleisti. Vis dėlto norėčiau teikti pirmenybę Aleksandrui Bublikui. Jis tikrai nėra šios dangos megėjas, bet manau, kad Peru jis tikrai rodė solidų žaidimą. Jeremy Chardy taip pat linkęs likti proe to paties savo žaidimo modelio, o Aleksandras Bublikas yra šiek tiek nenuspėjamas. Jam sekasi išlaikyti ralių stabilumą ir jis sugeba žaisti savo drop shotą, kuris ant grunto yra tikrai efektyvus ir tai prancūzą galėtų palikti stovint. Taip pat atkreipkime dėmesį, kad Aleksandras Bublikas turi agresyvią psichologiją. Jis neturėtų leisti savęs dominuoti, nebandydamas pulti savo priešininko, kad gautų kuo over winnerių. Žiūrint iš žaidimo pusės, Bublikas per pastarasias savaites atrodė tikrai solidesnis, nei Chardy plius iš kart grįžęs iš Majamio pradėjo savo pasiruošimo ant grunto. Mačas bus sunkus, bet Bublikas manau turėtų win.
Read less
Read more
Fukuoka S. Hawks @1.500 8/10
Beisbolas Japan NPB...... praejusiu metu cempionatas ,siu metu cempionate du paskutinius tarpusavio susitikimus pralaimejo siandieniniam varzovui, klausimas- ar champion pralaimes ir trecia kart is eiles? jus teisus! as su jumis pilnai sutinku,ir zinant ,kad siandien jie stato Kasaya S. (1-0) renkuosi Fukuoka Peru,su darbiniu koef 1.50
Read less
Read more
(Both to score Yes) @1.570 8/10
Abejos teams šiame sezone vis dar nepatyrė Peru skonio. Banga vis dar iki šiol nėra iškovojusi nei vieno points A lygoje, tuo tarpu Dainava baigė net tris susitikimus lygiosiomis. Abejos teams žaidžia itin rezultatyviai. Dainava per penkerias rungtynes sugeneravo 16 goals (6 scoreė ir 10 praleido).

Tuo tarpu Banga scoreė varžovams 3 ir prasileido 9 goals. Abejos teams žaidžia atakuojantį ir įdomų futbolą. Abejos ekipos per devynerias rungtynes tik tris kartus nepasiuntė kamuolio į vartų tinklą. teams nori pakilti iš turnyrinės lentelės dugno, todėl jos bus motyvuotos siekti čia Peru.
Read less
Read more
(Draw No Bet Banga Gargzdai) @1.610 10/10
(-0 Swansea) @1.830 10/10
(1st half Over 1.5) @1.900 8/10
Čempionų lygos atsakomosiose ketvirtfinalio etapo rungtynėse susitiks du futbolo grandai. Puikų futbolą demonstruojančios teams stos į mūšį dėl periodalapio į šio turnyro pusfinalį. Abejos teams puikiai išnaudojo savo puolimo arsenalą jau pirmajame susitikime, kuriame 3-2 Peru šventė PSG.

PSG stringa vietiniame čempionate, kuriame rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje bei nuo dabartinio lyderio Lille atsilieka 3 points. Visgi pastarieji šiame sezone jau pelnė 71 goal France pirmenybėse ir 21 Čempionų lygoje. Tuo tarpu Bayern vietiniame čempionate taip pat fiksuoja panašius rodiklius - pelnė 80 goals Bundesligoje ir 26 Čempionų lygoje.

Bayern šiose rungtynėse nebeturi kur trauktis. Pastarieji privalo mušti bent du goals. Dėl šios priežasties mes jau turėtume išvysti atakuojantį futbolą. Bayern labai norėdami pasižymėti apnuogina gynybą dviem PSG teams žvaigždėms Neymarui ir Kylianui Mbappe. Pastarieji tuo sėkmingai pasinaudojo tarpusavio susirėmime. Manau, kad įvarčiai turėtų kristi į vartų tinklą jau pirmajame periodnyje.
Read less
Read more

Real Madrid - Tenerife

Duoviz 04/13 19:15 in 9 hours
(AH -5.5 Real Madrid) @1.900 6/10
Po Realo Peru prieš Barcą Madrido team ACB lygoje sėdi pirmoje vietoje ir Barceloną lenkia 6 points. Nors ir Tenerifės team ant bangos, kuri dabar turi iš eilės 9 Peru ( ČL – 4 ir ACB – 5), vistiek šiame susitikime favoritu laikau Madrido komandą. Jiems reikia points ir dar labiau atsiplėšti nuo Barcos. Aišku ir sudėtimi Madrido team lenkia Tenerifės. Realas paskutinį kart pralaimėjo Efesui Eurolygoje, o toliau 4 Peru paeiliui, o laimėta prieš tokias teams kaip Feneris, bei jau minėta Barca. Nesitikiu šiose varžybose didelio points skirtumo, bet manau 7-10 points Peru win Realas.
Read less
Read more

Eurovision winner - Lithuania

wolf23 05/22 20:00 in 1 months
Lithuania @8.000 4/10
Lithuania antrus metus iš eilės turi stiprų kūrinį ir grupę, kuri jau Peru užkariavo Europos muzikos mylėtojų širdis. Mūsų šalis ir vėl yra tarp konkurso favoričių ir kol visos šalys dar nepaskelbė savo dainų, koeficientai išties laikosi dideli. Kuo over šalių pristatys savo dainas, tuo greičiau koeficientai mažės, todėl dabar yra puikus metas investuoti į šį istorinį mūsų šalies šansą Eurovizijoje.
Read less
Read more