Latest bets

Show all

Atlanta Hawks - Detroit Pistons

makafutka 0 12/15 00:30 after 14 hours
Detroit Pistons (-3.5) @1.952 8/10
As a basketball fan it's literally frustrating to watch a game where players are not trying there best and have no excitement while being on the court. That was Pistons starters against Nuggets. SVG in a post game interview bashed his 4 players and called them "embarrassment". 7 losses in a row, words like that from your coach I can't find a better reason to step up and finally show what you are worth. At the moment you can't find a better opponent team to break down the losing streak other than Hawks. Perfect match-ups and motivation should be on Pistons' side
Read less
Read more

Unicaja - Khimki M.

subatukas 0 12/14 19:00 after 9 hours
Unicaja (-2) @1.900 8/10
Chimki viska stato ant Shvedo, o jis ne robotas, nesakau kad nesumes savo points, bet kiek ismes metimu ir del ju taiklumo, iskritus Robinsonui atsirado rimta skyle po krepsiy tiek puolime tiek gynyboj tiek kovojant del kamuoliu. Unicaja kolkas lenteles dugne, bet sukovojo galima sakyt su visais, pirmose ulkery nugalejo. beto chimki ir taip Peru sekasi kaip vieno zaidejo teami
Read less
Read more

Atlanta Hawks - Detroit Pistons

barbosa7 0 12/15 00:30 after 14 hours
Detroit Pistons (-3.5) @1.950 10/10
Pistons po 7 pralaimėjimų iš eilės, tai puiki proga reabilituotis. Labai sunkus iššukis Hawks jaunimui. Be Dedmondo po krepšiu sunkiai sulaikomas turi būt Drummondas. R.Jackson, T.Harris, A.Bradley pagaliau turi sužaisti savo rungtynes ir su Drummondo pagalba paduoti rimtos fizinės kovos ir išsivežti labai svarbią Peru.
Read less
Read more

Real Madrid - Barcelona

GeorgeBET 0 12/14 19:45 after 10 hours
Barcelona @3.000 7/10
Na būtų nuodėmė nepabandyt eit prieš Realą, kai situacija komandoje tokia. Priekinė linija išretėjusi, o paskutiniame ACB mače traumą patyrė ir pagrindinis įžaidėjas Campazzo. Barcelona šiais metais ACB lygoje ir esant Campazzo prieš Realą laimėjo 4 points, o lyginant usu tuo metu, barcos žaidimas irgi kiek pagerėjęs. 5 pralaimėjimai per 6 paskutinius Eurolygos turus viską kuo puikiausiai iliustruoja Realo situaciją. Nei pridėsi over nei atimsi čia kažką. Koeficientai pamažu už Barceloną krenta, kris manau ir toliau. GL.
Read less
Read more

Jiangsu Dragons - Qingdao

fanimani 0 12/14 12:00 after 2 hours
Jiangsu Dragons (-11,5) @1.860 8/10
Galvoju namai gali stipriai win. Jie vieni stipresniu lygoje su Raduljitsa ir Marshon Brooks legionieriais. Praeitas svarbias namuose pralaimėjo Motiejūno Shandongui. Dabar gauna vienus autsaideriù. Pas pastaruosius gruodžio pradžioj periodas rungtynes sužaidė Maciej Lampe - tai reikalai buvo pasitaisę. Bet dabar jis dingęs - jau trys rungtynės jo sudėtyje nėra ir preziumuoju, kad nebus ir šiandien. Žaidžia visas rungtynes vienas legionierius ginėjas Fortson. tanko Raduljitsos ten nebus kam stabdyti.
Read less
Read more

Forum

View all

Top of the Month

Market Top

Bookmakers