• No: 25.0%
  • No Opinions: 50.0%
  • Voted: 8

Pick: Žalgiris (1st half -1) @-143 8/10 -8.00

Kadangi rašau per telefoną, nes esu darbe, o koficiantai tikrai kris, tad neišsiplėsiu, nelabai čia ką ir primąstysi, viskas ganėtinai aišku. Žalgiris jau ne pirmą kartą susitinka su Spyriu ir žaidimo skirtumas dar ryškiai matosi, nematau čia galimybės žalgiriui sužaisti bent lygiosiomis, nes su tokiu žaidimu, kurį rodo Trakai, barstyti taśkų negalima. Spyris sužaidė gerai su Stumbru ir šiandiena turės moralinį pakilimą, tačiau žalgiris jau įgauna susižaidimą ir manau namie šiandiena tris taškus pasiims. Kofai labai maži, tad tik užsienį radau kažką ką dar galima paimti iš čia. Šiektiek nerimauju, kad Spyris galo statyt autobusą ir tada žalgiris nepramuš jų kaip pirmose rungtynėse kauno futbolo akademijos stadione kur rezultatas buvo 1-0 žalgiriui tik antram kėliny pavyko įmušti, tačiau dabar žalgirio žaidimas žymiai geresnis. Rezultato spėjimas 3-0 žalgiris.
Radau dar viena atrodo gražų pasirinkimą, kad žalgiris pirmą kėliny laimės bent vieno įvarčio persvara. Prognozuoja lietu kas manau čia bus pliusas.